Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 2

Tom 3.2 cyklu Rodzina Monet

⭐️⭐️⭐️⭐️

Gdyby kilka lat temu ktoś mi powiedział, że zamieszkam z pięcioma starszymi braćmi, których tak mocno pokocham, tobym go wyśmiała.

,,Rodzina Monet. Perełka” cześć druga tomu trzeciego autorstwa Weroniki Anny Marczak.

⭐️Kontynuacja losów rodziny Monetów to historia, która wciąga jak dobry film.

⭐️Pięciu zaborczych starszych braci i jedna młodsza siostra. Dodać do tego ojca kryminalistę, szemrane interesy i kupę pieniędzy i można się domyślić, że nie jest to typowa rodzinka.

⭐️W każdym tomie tej historii dowiadujemy się o Monetach czegoś nowego, a przy okazji śledzimy, jak zacieśniają się więzi między bohaterami.

⭐️Tutaj muszę przyznać, że jeśli chodzi, o tę konkretna cześć serii jest ona najbardziej rozbudowana i pełna akcji.

⭐️Dodatkowo bohaterowie przechodzą dużą przemianę.

⭐️Hailie nasza główna bohaterka pokazuje, że nie jest już małą dziewczynką, choć talent do pakowania się w kłopoty wciąż jest jej głównym atutem.

⭐️Bracia Hailie zaczynając, się coraz bardziej otwierać na uczucia są przez to nieco bardziej znośni.

⭐️Uważam, że autorka świetnie wykreowała, wszystkie postacie skupiając się mocno na ich rozwoju i relacjach.

⭐️Nie ma co ukrywać. Osobiście bardzo lubię tę książkową serię.

⭐️"Rodzina Monet: Perełka" to lektura młodzieżowa, dedykowana czytelnikom powyżej 16 roku życia.

⭐️Choć w książce można znaleźć kilka wzorców, które nie zasługują na to by, brać z nich przykład myślę, iż większość osób, sięgając po tę serię, wie, że jest to raczej książka, która ma umilić czas i zapewnić rozrywkę, niż pełnić funkcję edukacyjną.

⭐️To się po prostu dobrze czyta.

Jeśli jeszcze nie miałaś/miałeś okazji poznać serii "Rodzina Monet", gorąco zachęcam do nadrobienia zaległości i zanurzenia się w tej emocjonującej opowieśc😉i.

✔️Współpraca reklamowa z @youandyabooks 🖤

Kup książkę Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 2

Rodzina Monet. Tom 2. Królewna. Część 1
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Tom 2. Królewna. Część 1

Nieważne, jakiej wagi ciężarki podniesiesz na siłowni lub jak często zapłaczesz w samotności. Siła to coś więcej, to determinacja, a ty, moja królewno...

Rodzina Monet. Tom 3. Perełka (wydanie specjalne)
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Tom 3. Perełka (wydanie specjalne)

Wyjątkowe wydanie specjalne w twardej oprawie - z faksymile podpisu i listem od autorki, barwionymi brzegami i tasiemkami. Największą zmianę, Hailie Monet...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;