Nowa żona

"Nigdy nie wiadomo, co naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami..."

"Nowa żona" to fenomenalny i wciągający thriller, od którego nie mogłam oderwać się ani przez chwilę. Czytałam tę książkę z zapartym tchem i ogromną ciekawością.
Tę historię poznajemy z relacji matki Sama, który zostaje oskarżony o zamordowanie swojej żony Lauren. Jego matka Georgie robi wszystko, by walczyć o niewinność ukochanego syna.
Sam ożenił się ze swoją ukochaną z dzieciństwa, która była córką przyjaciół Georgie. Tylko, co się stało, że kilka tygodni później po ślubie Lauren zostaje znaleziona martwa? Co ukrywa Sam? Czy zamordował Lauren? Co stało się w ich idealnym wiejskim domu? Czy Georgie będzie w niebezpieczeństwie? Czy odkryje prawdę, co tak naprawdę wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami domu jej syna?
Sięgnijcie po tę książkę i przekonajcie się sami.
Ja jestem zachwycona. Autorka wymyśliła doskonałą fabułę, trzymającą w napięciu od samego początku do końca powieści. To historia pełna tajemnic, kłamstw, manipulacji, intryg, nieoczekiwanych zwrotów akcji. Idealnie wykreowani bohaterowie, którzy są bardzo intrygujący. Nie wiadomo komu wierzyć, bo z biegiem czasu każdy z nich staje się osobą podejrzaną. Autorka świetnie myli tropy, a ja cały czas zastanawiałam się jakie jest rozwiązanie zagadki.
Tą historią autorka udowadnia jak łatwo można oszukać i manipulować drugim człowiekiem oraz ukryć po maską swoje prawdziwe emocje. Gwarantuję, że nie będziecie nudzić się, a zakończenie wbije Was w fotel.
Czeka Was prawdziwy rollercoaster emocjonalny i niesamowita przygoda.
Fani thrillerów psychologicznych będą zachwyceni.
Autorka ma bardzo przyjemne pióro i z niecierpliwością będę czekała na kolejne książki tej autorki.
Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Nowa żona:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-10-26
Tytuł oryginału: The New Wife
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Nowa żona

Kup książkę Nowa żona

Teraz już wiem, że niezależnie od tego, jak blisko z kimś jesteś, każdy ma swoje sekrety, a one zwykle prowadzą do kłamstw.

Piję, bo dzięki temu wszystko jest znośne i chociaż na chwilę mogę zapomnieć o tym miażdżącym rozczarowaniu, jakim jest życie. Gdzie myśleliśmy, że będziemy, a gdzie jesteśmy, nasze oczekiwania się roztrzaskały.

Idealna randka (audiobook)
Sue Watson0
Okładka ksiązki - Idealna randka (audiobook)

Wciągający i pełen napięcia thriller psychologiczny o mrocznej obsesji i randkach. Hannah zrobiła absolutnie wszystko, żeby czuć się bezpiecznie. Jest...

Nasze małe kłamstwa
Sue Watson0
Okładka ksiązki - Nasze małe kłamstwa

Thriller psychologiczny o idealnym życiu. I perfekcyjnych kłamstwach. Jak daleko się posuniesz, by chronić swoje idealne życie? Życie Marianne...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska