Nie wygrasz ze mną

Czy jest ktoś kto nie zna Diany Brzezińskiej? Dla mnie jest fenomenalną autorką, przeczytałam jej wszystkie książki i w ciemno biorę każdą następną. Dodam, że wszystkie oceniam bardzo wysoko. Zupełnie nie mam się w nich do czego doczepić. W trzecim tomie z Gabrielą Sawicką jest podobnie.

Ostatni tom zakończył się dla Gabi niezbyt dobrze, bo okazało się, że Lis znalazł na nią takiego haka, że łatwo się z tego nie wykaraska. Nie ma wyjścia musi ulec szantażyście. Jednak znając panią prokurator, wiemy że w jej głowie już powstaje plan, w którym pozbywa się problemu. Czy jej się to uda? Lis także jest przebiegły i sprytny. Czy wpadnie w sidła Gabrieli?

Sprawa Lisa to nie jest jedyne co zaprząta głowę naszej prokurator. Otóż w Szczecinie dochodzi do napadu w jednej z kawiarni, w wyniku którego życie straciło 4 osoby. Śledztwo prowadzi prokurator Sawicka. Wszystkie tropy prowadzą do niebezpiecznej sekty, która postanowiła oczyścić świat z ludzi, którzy mimo resocjalizacji nadal popełniają przestępstwa. Gabi nie ma zbyt dużo czasu na rozbicie sekty. Czas nagli, a to co planuje sekta jest straszne. Służby muszą zrobić wszystko, żeby temu zapobiec.

To było świetne! Dla mnie bomba pod każdym względem. Akcja rozpoczyna się od pierwszych stron, nie zwalnia ani na chwilę. Śledztwo dotyczące sekty przeplata się z walką Gabi z szantażem Lisa. Dlatego ciągle coś się dzieje. Wciąż wychodzą nowe fakty i dzieją się rzeczy, których nie można już cofnąć. Zakończenie wbiło mnie w fotel. To nie może się tak skończyć! Mam nadzieję, że kolejny tom będzie niebawem, bo umrę z tej niepewności!!!

Cała historia trzyma czytelnika w napięciu od początku do końca. Dużo się tu wydarzyło i wiele bezpowrotnie zmieniło. Był strach, zawziętość, determinacja aż w końcu śmierć. To książka, z którą warto spędzić czas, z resztą jak z każdą książką Diany. Uwielbiam jej pióro i Was też zachęcam do zapoznania się z jej książkami. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejny czwarty już tom serii.

Informacje dodatkowe o Nie wygrasz ze mną:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2022-09-28
Dodał/a opinię: Magdalena Górska

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Nie wygrasz ze mną

Kup książkę Nie wygrasz ze mną

- Co się porobiło z tym miastem? - spytał Kudyba. - Nigdy, kurwa, nie było tak źle. - Nowy polski ład - odparła Sawicka. - Nic dodać, nic ująć.

Postrzegasz świat zerojedynkowo, żyjesz w jakiejś pieprzonej bajce. Wszystko jest czarne albo białe, i chuj, nic więcej. Moje życie jest inne.

Będziesz moja
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - Będziesz moja

Ada Czarnecka: rudowłosa profilerka z ciętym językiem, powszechnie znana jako leń o wyjątkowo niskiej empatii, notoryczna spóźnialska i miłośniczka...

Nie oskarżysz mnie
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - Nie oskarżysz mnie

W Trzeszczynie odkryto zbiorową mogiłę. Sprawa zostaje powierzona Gabrieli Sawickiej. Wszystkie ofiary to mężczyźni w wieku od 30 do 50 lat. Jednak jest...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska