Iron Flame. Żelazny płomień

Tom 2 cyklu Empireum

"Iron Flame. Żelazny płomień" to drugi tom serii Empireum. Jeśli myślisz, że pierwszy był pełen emocji to "Iron Flame" bije go na głowę 😅
Uczucia między Violet a Xandenem są nieobliczalne jak burza z piorunami, a iście smoczy płomień trawi ich serca. Do tego ziarno niepewności zasiewa pewna ex 🤫
Drugi rok nauki przynosi jeszcze więcej wyzwań, problemów oraz tajemnic 🙈 Choć te ostatnie powoli są odkrywane i szokują w mniejszym lub większym stopniu.
Małe zmiany w kadrze, rozłąka z ukochanym, widmo wojny, ukrywanie prawdy przed przyjaciółmi to tylko kilka problemów z którymi musi uporać się nasza jeźdźczyni.
Podczas czytania przeżyłam całą gamę emocji. Głównie jednak towarzyszył mi szok na ilość plot twistów, a zakończenie po prostu mnie zmiażdżyło❗
Ta książka ma ponad 700 stron, a ja przeczytałam ją w trzy dni. Tak nie mogłam się od niej oderwać 😅 Violet oraz Xanden zawładnęli całym moim weekendem i wcale tego nie żałuję 😁
"Iron Flame. Żelazny płomień" pochłonął mnie od pierwszych stron tak jak "Fourth Wing", a może nawet jeszcze bardziej.
Jeśli zwlekasz z sięgnięciem i poznaniem tej historii to nie rób tego! Uwierz mi, że warto, bo pokochasz tę historię ❤️

Informacje dodatkowe o Iron Flame. Żelazny płomień:

Kup książkę Iron Flame. Żelazny płomień

Ku niebu
Rebecca Yarros0
Okładka ksiązki - Ku niebu

Tom 2 serii Odważmy się kochać wysoko ocenianej przez czytelniczki Goodreads Życie jest zbyt krótkie, by nie poszybować ku niebu… Dwudziestoletnia...

Każdym skrawkiem duszy
Rebecca Yarros0
Okładka ksiązki - Każdym skrawkiem duszy

Autorka bestsellerowej serii ,,Fourth Wing", która rozpaliła serca milionów osób na całym świecie - z nową powieścią! ,,Wiedziała. Właśnie dlatego mama...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;