Przejrzyj bagaż jego doświadczeń życiowych i zdecyduj czy to jest mężczyzna odpowiedni dla Ciebie

Rozwodnik to świetna partia, bo jest doświadczony, dojrzały i gotowy na zobowiązania.
To fatalna partia, bo jest rozgoryczony, nieufny i pełen złych doświadczeń.

Fakty, mity, przestrogi i cenne wskazówki dla kobiet chcących związać się z mężczyzną po przejściach.

Co ich gryzie i jak ich rozgryźć?
O czym marzy dziewczyna, gdy dorastać zaczyna? Zazwyczaj o księciu z bajki. Kilku na milion udaje się nawet taki cud natury spotkać. Inne muszą zmagać się z... trochę mniejszymi cudami. Jeśli nie uda nam się zdobyć mężczyzny z pierwszej dostawy, pozostaje rozejrzeć się po wyprzedażach. A tu już ryzyko nieco wzrasta. Pewnie nigdy nie przyszłoby Ci do głowy, że zaczniesz się spotykać z rozwodnikiem. Skoro jednak co czwarte małżeństwo zawarte w ostatnich latach w Polsce skazane jest na porażkę, szanse, że spotkasz na go swojej drodze poważnie wzrastają.

Mężczyzna z przeszłością to dla kobiety spore wyzwanie. Ma za sobą nie tylko nieudane małżeństwo, ale często również dziecko, alimenty i niejednokrotnie pogmatwaną sytuację emocjonalną. Jeśli nie chcesz uczynić swojego życie równie skomplikowanym, przekonaj się, czy jesteś gotowa na taki związek. A może jemu wcale nie zależy na długotrwałej relacji, a tylko na niezobowiązującej zabawie i dowartościowaniu? Sprawdź na co powinnaś być gotowa. Jakie zachowania i nawyki możesz zaakceptować, a które musisz koniecznie odrzucić.

Ta książka powstała po to byś: nauczyła się błyskawicznie rozpoznawać i rozwiązywać problemy, rozpoznawała, którzy z kandydatów nadają się na życiowego partnera, przekonała się, że Twoje szczęście jest ważniejsze od Twojego związku, stworzyła relację partnerską, która da Ci poczucie spełnienia, podejmowała świadome decyzje, intuicyjnie wyczuwając co jest dla Ciebie najlepsze.

Informacje dodatkowe o Związek z mężczyzną po przejściach. Wszystko co powinnaś wiedzieć o rozwiedzionych facetach:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2008-02-25
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Związek z mężczyzną po przejściach. Wszystko co powinnaś wiedzieć o rozwiedzionych facetach

Związek z mężczyzną po przejściach. Wszystko co powinnaś wiedzieć o rozwiedzionych facetach - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung