CZY TWÓJ ŻOŁĄDEK MA SIĘ DOBRZE?

Czy po jedzeniu dokucza ci czkawka lub zgaga? A może masz kłopoty z katarem bądź uciążliwą alergią? To mogą być pierwsze symptomy niebezpiecznej choroby, za którą odpowiada niewłaściwa flora bakteryjna jelit. Jak osiągnąć równowagę? Jaka dieta będzie najskuteczniejsza?

Doświadczony lekarz medycyny dr Wighard Strehlow opracował całościowy plan terapii żołądka i jelit oparty na zdrowotnych oraz żywieniowych zaleceniach św. Hildegardy z Bingen, genialnej mniszki. To naturalne metody, dzięki którym możesz wspomóc leczenie wielu niebezpiecznych chorób lub zapobiec ich rozwojowi.

Książka zawiera przepisy na zdrowotne dania i napoje.

Znalezienie klucza do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego jest fundamentem naszego zdrowia, co Hildegarda rozumiała już ponad 850 lat temu. Książka ta jest wyjątkową pozycją na rynku. To kompendium wiedzy pokazujące, w jaki sposób odbudować swoje zdrowie. Autor nie pomija jakże ważnego aspektu - naszej duchowości.

ALICJA SZAFIRSKA, założycielka Instytutu Sztuki Zdrowia, Ośrodka leczenia medycyną naturalną

Informacje dodatkowe o Żołądek i choroby jelit. Propozycje terapii według programu zdrowia św. Hildegardy z Bingen:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2018-09-11
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Magen- und Darmleiden

Kup książkę Żołądek i choroby jelit. Propozycje terapii według programu zdrowia św. Hildegardy z Bingen

Żołądek i choroby jelit. Propozycje terapii według programu zdrowia św. Hildegardy z Bingen - opinie o książce

Dr Wighard Strehlow0
Okładka ksiązki - Serce i choroby układu krwionośnego. Propozycje terapii według programu zdrowia św. Hildegardy z Bingen

Program zdrowia dla twojego serca! Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że choroby serca są obecnie najczęstszą przyczyną zgonów? Co więcej, trudno...

Dr Wighard Strehlow0
Okładka ksiązki - Rak i osłabienie układu odpornościowego. Propozycje terapii według programu zdrowia św. Hildegardy z Bingen

Czy można wspomóc środki medycyny konwencjonalnej w walce z chorobą nowotworową? Czy istnieją naturalne sposoby zapobiegania nowotworom? Jak uczynić...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung