reklama

Zielona butelka

Ania i Paweł to przyjaciele przez duże P. Razem z rodzicami spędzają wakacje nad morzem. Jednak myli się ten, kto myśli, że wylegują się na plaży, narzekając na nudę. Wcale się nie nudzą! Przez przypadek okazuje się, że sprytne dzieciaki to doskonali detektywi. Z ich pomocy korzysta sama policja. Dzieci rozwiązują kolejne zagadki. Pewnego dnia znajdują pośród fal zieloną butelkę o niespotykanym kształcie, a w niej list. Postanawiają odnaleźć osobę, która nadała ten tajemniczy sygnał. Czy im się to uda?

Poznaj przygody Ani i Pawła, a dowiesz się, jak znaleźć skarb. Ta wzruszająca i mądra historia opowiedziana jest w ciekawej formie: możesz rozwiązywać quizy i przeróżne trudne zadania. A wszystko po to, by samemu stać się jeszcze lepszym detektywem.

Informacje dodatkowe o Zielona butelka:

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Data wydania: 2013-07-22
Kategoria: Przygodowe
ISBN: 978-83-7805-734-5

Kup książkę Zielona butelka

Zielona butelka - opinie o książce

Avatar użytkownika - sylwia91zdw
sylwia91zdw
Przeczytane:2013-07-27, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Coś troszkę innego. Cieniutka książeczka, która jest nietuzinkowa. Podobała mi się jej fabuła i to, że jest w stanie zainteresować dziecko. (przez swoje zagadki, sprawdzające spostrzegawczość). Pokazuje piękną historię, która dzieje się w wakacje i dotyczy dwójki dzieci.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski