Zbuntowana

Drugi tom bestsellerowej trylogii Niezgodna. Teraz w wydaniu specjalnym z barwionymi brzegami!

NIE JESTEM Z ALTRUIZMU. NIE JESTEM Z NIEUSTRASZONYCH.

JESTEM NIEZGODNA.

I NIE MOŻNA MNIE KONTROLOWAĆ.

Równowaga między frakcjami została zachwiana. Symulacja dobiegła końca, ale szkody, jakie wyrządziła, są nieodwracalne. Garstka Altruistów, którym udało się przeżyć atak Nieustraszonych, opuściła miasto w poszukiwaniu schronienia na terenach należących do Serdeczności. Świadomi zagrożenia i bezwzględności liderki Erudycji planują swój następny ruch. Jedno jest pewne - Jeanine nie spocznie, dopóki nie przejmie całkowitej kontroli nad miastem. W obliczu narastającego konfliktu pozostałe frakcje muszą opowiedzieć się po jednej ze stron. Czy dokonają właściwego wyboru?

Tris wreszcie wie, kim jest. Przez lata czuła, że nigdzie w pełni nie pasuje, aż wreszcie zrozumiała, że wcale nie musi. Bycie Niezgodną zapewnia jej przewagę, jednak wiąże się również z niebezpieczeństwem. W ciągu zaledwie kilku godzin dziewczyna straciła nie tylko rodziców, najbliższych przyjaciół i frakcję, która miała być jej nową rodziną, ale także zaufanie do samej siebie. Dręczona wyrzutami sumienia próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Czy znajdzie w sobie siłę, by stanąć w obronie tych, na których najbardziej jej zależy?

Zbuntowana to drugi tom młodzieżowej trylogii autorstwa Veroniki Roth. Ta ponadczasowa seria podbiła serca czytelników na całym świecie, czy podbije również Twoje?

Informacje dodatkowe o Zbuntowana:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2024-08-14

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Literatura spekulacyjna dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 14 lat

Kup książkę Zbuntowana

Poster Girl
Veronica Roth 0
Okładka ksiązki - Poster Girl

Sonia Kantor, główna bohaterka owej powieści Veroniki Roth, przed laty była bohaterką propagandowych plakatów tworzonych przez reżim Delegatury. Po rewolucji...

Wierna
Veronica Roth0
Okładka ksiązki - Wierna

Jeden wybór może cię zmienić. Jeden wybór może cię zniszczyć. Jeden wybór pokaże, kim jesteś… Altruizm (bezinteresowność)...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski