Zawsze chodziło o ciebie

Ta historia to opowieść o przyjaźni damsko-męskiej i wystawieniu jej na ciężką próbę. On – typowy bawidamek, nigdy nie ulokował swoich uczuć w jednym sercu dłużej niż kilka sezonów dobrego serialu na Netflixie. Ona – pewna siebie, zabawna, twardo stąpająca po ziemi marzycielka. Tak, tak, te cechy się wykluczają. Tak naprawdę chciałaby być taka, ale w rzeczywistości to krucha i wrażliwa romantyczka pod grubą warstwą skorupy składającej się z ciętego języka i złośliwości, których używa tak często, jak tylko może. Oni razem – przyjaciele na zabój, potrafią stanąć za sobą murem i pójść w ogień. A ta historia zaczyna się w momencie niespodziewanego pytania.

Informacje dodatkowe o Zawsze chodziło o ciebie :

Wydawnictwo: selfpublishing
Data wydania: 2024-05-01
Język oryginału: Polski

Kup książkę Zawsze chodziło o ciebie

Zawsze chodziło o ciebie - opinie o książce

Avatar użytkownika - mimishka
mimishka
Przeczytane:2024-05-07, Ocena: 6, Przeczytałem,

Jako Patronka chcę bardzo Was zachęcić do przeczytania. Dlaczego ? Zawsze Chodziło o Ciebie" - Dominiki Aniszewskiej to historia, która porusza temat o  poszukiwaniu miłości i sensu życia. Autorka wnikliwie analizuje  nasze emocje, porusza uniwersalne tematy, dotykając naszego serca. Jako czytnicy doznajemy  refleksję nad własnymi relacjami i doświadczeniami życiowymi, które wyciągniemy z powieści.

Dziękuję Dominice za możliwość objęcia patronem tej powieści

Historia Wero i Oskara przypadła mi do gustu i skradła moje serce.

Historia jest napisana prostym językiem, przez co szybko mi się ją czytało. Nie mogłam się od niej oderwać.

Ksiazka opowiada o przyjaźni damsko męskiej ale czy naprawdę ona istnieje? Czy nie jest tak, że po jakimś czasie jedna, ze stron się zakocha ?

W książce jest pełno zwrotów akcji, ciętych ripost a także pełna dobrych i złych chwil jak to w życiu bywa.

A cała historia zaczyna się właśnie od jednego pytania, od tego czy Wera pójdzie, z nim na Ślub I wesele I będą udawać parę zakochanych.

Wtedy wszystko się zaczyna komplikować i zaczyna się cała historia.

Jeśli chcecie przekonać się jak życie czasem bywa zaskakujące i przewrotne to ta historia jest dla Was. :)

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2024-05-12, Ocena: 6, Przeczytałem,

"-Miłość nie jest pozbawiona cierpienia, zwłaszcza ta prawdziwa. Pamiętaj, że po każdej burzy zawsze wychodzi słońce. U was właśnie wyszło to słońce, tylko nie rozumiem, dlaczego chowasz się przed nim w cień."

Weronika i Oskar są przyjaciółmi na dobre i na złe.

On jest facetem, który uwielbia się bawić, a stałe związki nie są dla niego.

Ona pewna siebie marzycielka z ciętym językiem.

Razem zrobią dla siebie wszystko.

Dlatego, gdy mężczyzna przychodzi do niej z szalonym planem, Weronika po długich wahaniach się zgadza.

Czy ta przyjaźń przetrwa ten plan Oskara?

"Zawsze chodziło o Ciebie", książka, która przedstawia przyjaźń między mężczyzną i kobietą, oraz walkę o miłość.

Historię czyta się szybko i spędza z nią przyjemnie czas. Zwariowane zwroty akcji wywołują na twarzy uśmiech. Autorka udowadnia, że przyjaźń damsko męska ma prawo istnienia, a miłość nie prosi się i przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.

Sama fabuła jest niezwykle lekka i pochłania się ją jak najlepszą kawę. Idealna historia do poczytania podczas odpoczynku, wakacji, urlopu czy jako historia na gorsze dni.

Sama Dominika ma cudowny styl pisania i potrafi uzależnić od siebie czytelnika.

Dlatego czekam na więcej książek spod jej pióra

?

Polecam ?