Zaginiona róża

Pełna sekretów i znaczeń baśń dla dorosłych tureckiego pisarza. Po śmierci ukochanej matki Diana dowiaduje się, że ma siostrę-bliźniaczkę Mary i musi ją odnaleźć. Śladem siostry wyrusza z San Francisco do Stambułu, by poznać tajemniczą ?mowę róż?, rozumianą sercem, która zmieniła życie Mary. Uczy się u enigmatycznej Zeynap Hanim, stawiającej Dianie coraz to nowe zadania... Magiczna przypowieść o wartości życia i wiary w siebie, czerpiąca inspirację z wielu kultur ? dla miłośników ?Małego księcia

Informacje dodatkowe o Zaginiona róża:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 9788324712083

Kup książkę Zaginiona róża

Zaginiona róża - opinie o książce

Avatar użytkownika - iwon
iwon
Przeczytane:2016-02-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2016,
Baśń dla dorosłych o dziewczynie Dianie, która po śmierci ukochanej matki dowiaduje się, że ma siostrę bliźniaczkę Mary i musi ją odnaleźć. Wyrusza do Stambułu, by poznać tajemniczą mowę róż. Magiczna przypowieść.
Avatar użytkownika - helena610
helena610
Przeczytane:2014-01-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki (2014),
Bardzo ciekawa historia o poszukiwaniu samego siebie-sensu swego istnienia. I o tym, że to co najpiękniejsze znajduje się wewnątrz każdego z nas... Trzeba tylko poznać samego siebie i umieć to dostrzec.
Avatar użytkownika - ania87
ania87
Przeczytane:2013-10-07, Ocena: 5, Przeczytałam,
Baśń dla dorosłych pełna ukrytych znaczeń.Warto przeczytać, bo każdy znajdzie w tej opowieści coś dla siebie. Jedni porównują ją do Małego Księcia inni do Alchemika ja uważam,że nie ma co porównywać ta książka jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.
Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2019-01-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Magiczna opowieść o poszukiwaniu sensu życia. Piękna Diana Stewart,dwudziestopięcioletnia dziedziczka sieci luksusowych hoteli,dowiaduje się, że ma siostrę bliźniaczkę Mary.Umierająca matka,wyznających jej rodzinną tajemnicę, nalega, by Diana odszukała siostrę. Jedynym tropem pozwalającym odnaleźć Mary są trzy słowa zawarte w jej listach:pałac,Sokrates i obco brzmiące imię Zeynep.Zrozpaczona Diana początkowo rezygnuje z do trzymania złożonej obietnicy.Potem jednak,gd w parku spotyka żeberka wróżbitę,który powtarza słowa matki,zmienia zdanie.Wyrusza śladem siostry do Stambułu. Podróż obfituje w niezwykłe przygody,które odmienią jej życie.Poznaje tam kobietę,która nauczy ją wsłuchiwać się w mowę róż,ale nie tylko róż...

Ta książka przypomina mi "Małego Księcia ",odrobinę mistyczna,odrobinę baśniowe,odrobinę psychologiczną.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski