Z tej strony Sam (ilustrowane brzegi)

Przed Wami nowe, kolekcjonerskie wydanie bestsellerowej powieści ,,Z tej strony Sam"!

A w nim:

Nowa okładka autorstwa polskiej graficzki Sylwii Turlejskiej Eleganckie wnętrze Barwione brzegi Ilustrowane wyklejki 5 czarno-białych ilustracji w środku Bonusowy rozdział Fragment drugiej powieści autora, ,,Kiedy był tu Haru"

Siedemnastoletnia Julie Clarke ma wielki apetyt na życie. Marzy, że kiedyś wyprowadzi się z małego miasteczka, zacznie studia w college'u, spędzi lato w Japonii... A to wszystko razem z jej wspaniałym chłopakiem Samem.

Niestety los ma dla nich inne plany.

Kiedy Sam ginie w wypadku samochodowym, życie traci dla Julie cały sens. Dziewczyna nie jest w stanie pogodzić się z tragedią - nie pojawia się na pogrzebie, pozbywa się rzeczy ukochanego i postanawia raz na zawsze o nim zapomnieć. Pewnego dnia odkrywa jednak wiadomość głosową, którą zostawił dla niej Sam. Wspomnienia wracają ze zdwojoną siłą, a wraz z nimi dojmująca potrzeba, aby ostatni raz połączyć się ze zmarłym chłopakiem. Zdesperowana Julie dzwoni do niego, aby usłyszeć jego głos nagrany na automatyczną sekretarkę.

I wtedy zdarza cud.

Sam odbiera telefon.

Połączenie nie będzie trwać wiecznie. W końcu Julie będzie musiała pożegnać się z Samem, tym razem na zawsze, ale z każdą chwilą coraz trudniej jej pozwolić mu odejść. Nie tylko ona mierzy się z żałobą - rodzina i przyjaciele chłopaka tęsknią za nim równie mocno. Czy Julie zdradzi im swój bezcenny sekret? Czy uda jej się rozstać z Samem? Czy poradzi sobie z bólem i pójdzie dalej, tym razem w pojedynkę?

A co wy byście zrobili na jej miejscu?

Dustin Thao urodził się w Oregonie, a obecnie mieszka w Nowym Jorku, gdzie pracuje nad doktoratem. Kocha smutne książki i filmy takie jak ,,Most do Terabithii" czy ,,Kimi no Na wa". To one zainspirowały jego debiut wydawniczy ,,Z tej strony Sam"(2023), który w Polsce zyskał status bestsellera.

Informacje dodatkowe o Z tej strony Sam (ilustrowane brzegi):

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2024-10-08
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Youve Reached Sam

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 14 lat

Kup książkę Z tej strony Sam (ilustrowane brzegi)

Kiedy był tu Haru
Dustin Thao0
Okładka ksiązki - Kiedy był tu Haru

Nowa powieść autora bestsellerowego ,,Z tej strony Sam" Po śmierci najlepszego przyjaciela Eric Ly tworzy w głowie wymyślone scenariusze, chcąc uciec...

Z tej strony Sam
Dustin Thao0
Okładka ksiązki - Z tej strony Sam

Poruszająca opowieść dla fanów "Gwiazd naszych wina" Johna Greena i "Zostawiłeś mi tylko przeszłość" Adama Silvery.Siedemnastoletnia Julie Clarke ma wielki...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung