Your Endgame

Oto romans dla każdej Swiftie - mrugnięcie okiem do prawdziwych fanów.

RoseMarie Spring to ikona. Supergwiazda popu, kobieta sukcesu, idolka milionów.

Tylko że ostatnio pewien raper zmieszał ją z błotem, a ukochany mężczyzna złamał serce.

Rose zostały trzy miesiące do premiery nowego albumu, a ona wciąż nie napisała nawet jednego utworu.

Jej zdesperowany menadżer wpada na pomysł - kontaktuje się z agentką swojego sportowego idola, futbolisty Tylera Kellera, który niedawno wrócił na boisko po ciężkiej kontuzji i w nowym zespole potrzebuje dobrego PR-u.

Plan jest prosty: Tyler ma zabrać RoseMarie na kilka randek, by dać jej upragnioną inspirację. Niestety, wszystko niemal od razu legło w gruzach... a przynajmniej tak się wydaje. Bo RoseMarie postanawia napisać do Tylera z inną ofertą: ten opowie jej historię swojej nieszczęśliwej miłości, a ona wyciągnie z niej materiał na piosenkę.

Żadne z nich nie wie, że będzie to początek współpracy, która przyniesie coś więcej niż kolejny singiel o złamanym sercu...

To będzie historia o zniszczonej reputacji, słodkiej zemście i prawdziwej miłości.

Katarzyna Kucharczyk z książkami związana jest od najmłodszych lat. W 2013 r. zaczęła publikować na Wattpadzie, gdzie pod pseudonimem kathy_s pisała fanfiction i oryginalne opowiadania. Jest miłośniczką wszelkiego rodzaju popkultury, czytelniczką różnorodnej literatury i dziennikarką w toruńskiej gazecie. Możecie znaleźć ją na bookmediach, gdzie działa jako @zkindlewziete.

Informacje dodatkowe o Your Endgame:

Your Endgame - opinie o książce

Avatar użytkownika - KamaZ03
KamaZ03
Przeczytane:2024-08-27, Ocena: 6, Przeczytałem,

Chciałam zapamiętać jak najwięcej szczegółów, by później przenieść je na papier, ale zamiast pisać o idealnej randce, wolałabym stworzyć coś, co pomogłoby ukoić ból, który pojawił się w moim sercu.

Rosmary Spring jest światową ikoną muzyki , rozpoznawalną na każdym kroku i wydawać by się mogło, że każda dziewczyna chciałaby być na jej miejscu, jednak wokalistka cierpi z powodu twórczej blokady , a spod jej pióra od dłuższego czasu nie wyszedł ani jeden wers, a co więcej do premiery jej nowego albumu zostały nieco ponad trzy miesiące.

Wówczas menedżer piosenkarki Lion oglądając wiadomości sportowe słyszy, iż do gry w NFL po kontuzji kolana wraca jeden z najlepszych rozgrywających - Tyler Aaron Keller.

Mężczyzna wpada na szatański pomysł- Uznaje bowiem ,że jego podopieczna powinna poznać futbolistę , a ten w cudowny sposób miałby zostać jej inspiracją.

Piękna blondynka nie wie jednak wszystkiego , bowiem za jej plecami Spencer namawia chłopaka by odrobinę rozkochał w sobie gwiazdę samemu zyskując rozgłos.

Pierwsze spotkania pary są bardzo niezręczne, jednak z czasem ich relacja się zmienia..

Dodatkowo na horyzoncie pojawiają się czarne chmury, a wszystko za sprawą groźby wytwórni płytowej..

Czy z udawanej, stworzonej na potrzeby kariery relacji może narodzić się coś prawdziwego?

O tym musicie się przekonać.

Szczerze mówiąc uwielbiam tę historię, choć książka jest prawdziwą cegiełką.

Tyle , że nie ma w niej nic zbędnego. Opowiadana z dwóch perspektyw, pozwala poznać emocje obojga głównych zainteresowanych, poznać ich przeszłość oraz blaski i cienie show - biznesu oraz presji jaka spoczywa na barkach znanych I bardzo sławnych ludzi.

Pani Kasia ma bardzo lekkie i przyjemne w odbiorze pióro I nie boi się poruszać trudnych tematów takich jak brak zaufania i toksyczne związki.

Warto dodać, że autorka inspirowała się historią Taylor Swift i wykonała naprawdę dokładne rozeznanie wykorzystując fakty z życia piosenkarki.

Jednym słowem przez tę fabułę po prostu się płynęło.

Gorąco polecam ??

Jak ograłem PRL. Na rowerze