reklama

Wyszczekane podróże. Jak przygotować siebie i psa na wyprawę

Jak zacząć bezpiecznie i komfortowo podróżować z psem?

Co zrobić, aby czerpać pełnymi garściami (i łapami) ze wspólnej wycieczki?

Czy pies też potrzebuje paszportu, żeby przekroczyć granicę?

Wyjazdy z psami wielu osobom wydają się kłopotliwe, kosztowne i stresujące. A wcale tak nie musi być!

Piotr („Podróże z Pazurem”) i Magda („Dzikość w Sercu”) dzielą się swoimi doświadczeniami i udowadniają, że z psami można podróżować właściwie wszędzie i wszystkimi środkami transportu: na lądzie, morzu i w powietrzu. Piotr i Magda pokazali swoim psom kawał świata – lasy, góry, jeziora, pustynie, a nawet ocean. Teraz pokazują innym ludziom, że granice takiego podróżowania tkwią przede wszystkim w nich samych.

Dzięki tej książce będziesz w stanie przygotować się na każdy wyjazd – zarówno gdzieś blisko, jak i daleko – a podróże z psami staną się niezwykłą przygodą i przyjemnością, pozwolą zobaczyć świat z nowej perspektywy.

Informacje dodatkowe o Wyszczekane podróże. Jak przygotować siebie i psa na wyprawę:

Wydawnictwo: Poznańskie
Data wydania: 2023-07-12
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Wyszczekane podróże. Jak przygotować siebie i psa na wyprawę

Wyszczekane podróże. Jak przygotować siebie i psa na wyprawę - opinie o książce

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2024-08-26, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Dziś jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PSA, który jest najwierniejszym przyjacielem człowieka. Jeśli wybieracie się w podróż z psem to w związku z tym chciałam polecić Wam tę lekturę. Autorzy podpowiedzą Wam jak bezpiecznie i komfortowo podróżować z psem, przekonają Was, że z psem można podróżować wszędzie (na lądzie, morzu i w powietrzu). Dzięki podróżowaniu z psem poznacie świat z innej perspektywy i zwrócicie uwagę na sprawy, które wcześniej Wam uciekały. Dowiecie się jak zaplanować podróż z psem, co spakować dla psa, jak zabezpieczyć go przed chorobami, jak zdezynfekować rany, jak poszukać weterynarza, jak szukać noclegu ze zwierzakiem , na co zwrócić uwagę przy wybieraniu wspólnej trasy wędrówki, jak zabezpieczyć pożywienie dla psa czy jak zachować się podczas załamania pogody w terenie.
"Wyszczekane podróże " to kompendium wiedzy o bezpiecznym i udanym podróżowaniu z pieskami. Możecie też zajrzeć do autorów na Instagramie @dzikoscwsercu oraz @podroze_z_pazurem gdzie dzielą się relacjami z ich podróżami z psami.
Jeśli nie macie psa to ta lektura udowodni Wam, że warto mieć psa, bo on sprawi,że ruszycie się z domu. Przekonacie się, że mając psa zrelaksujecie się nawet na zwykłym spacerze, który może być nie tylko przyjemnością, ale też przygodą.

Ja i Sara rekomendujemy tę książkę z całego serca!

Na koniec dodam od siebie, że PIES to nie jest zabawka. Pies też ma uczucia, tęskni i zasługuje na dobry dom i miłość więc zastanówcie się nim go skrzywdzicie.

BRUNETTE BOOKS

Odpowiedź Hiobowi