reklama

Wszystkie święta umarły

Pozostał zaledwie tydzień do Halloween, a w miasteczku Willow Springs w Tennessee grasuje szalony morderca!

Dwadzieścia pięć lat temu grupka miejscowych chłopców zrobiła coś bardzo złego. Teraz zamaskowany szaleniec prześladuje miasteczko zostawiając za sobą stosy trupów i zakrwawionych dyń.

Celem obłąkanego zwyrodnialca jest brutalna zemsta na byłych oprawcach i zabicie trzydziestu jeden osób nim nadejdzie Halloween. W miarę jak przybywa ofiar, lokalni stróże prawa robią, co mogą żeby dopaść tego pozornie nieuchwytnego zabójcę i powstrzymać krwawą jatkę.

Informacje dodatkowe o Wszystkie święta umarły:

Wydawnictwo: Dom Horroru
Data wydania: 2021-10-31
Kategoria: Horror
Tytuł oryginału: All Hallow's Dead
Tłumaczenie: Katarzyna Dyrcz

Kup książkę Wszystkie święta umarły

Wszystkie święta umarły - opinie o książce

Szukacie świetnego slashera na Halloween? Mam dla Was coś, co idealnie wpasuje się w ten klimat ?

Ostatni tydzień przed Halloween, a w miasteczku Willlow Springs sieje postrach obłąkany morderca. Pozostawia za sobą krwawy szlak pełen stosów trupów... i zakrwawione dynie. Zwyrodnialec pragnie zabić trzydzieści jeden osób nim nadejdzie Halloween, a to wszystko w ramach zemsty na oprawcach. Im bliżej Halloween tym coraz bardziej desperacko policja usiłuje powstrzymać krwawy chaos...

Nie mam wątpliwości, że "Wszystkie święta umarły" to typowy slasher. Czyhający potwór i rosnąca ilość trupów. Retrospekcje do przeszłości ujawniają nam gehennę jaką szaleniec przeżył w dzieciństwie. Co dokładnie wydarzyło się dwadzieścia pięć lat temu i co sprawiło, że morderca się uaktywnił?

Bryan napisał jednostrzałówkę na wolny wieczór, która jednocześnie daje do myślenia. Jak bardzo odrzucenie i przemoc w czasach szkolnych odbija się w dorosłym życiu? Czy po traumatycznych zdarzeniach pozostawiających ślad na duszy można być jeszcze normalnym człowiekiem?

Jeśli uwielbiacie krwawe jatki, to ta książka jest idealna dla Was. Poczujecie się jakbyście brali udział w morderczym wyścigu, gdzie stawką jest Wasze życie.

Bawiłam się przy tym świetnie ?

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung