reklama

Wszyscy się liczą

Pomysłowe i oryginalne połączenie wyszukiwanki, książki do nauki liczenia i obrazkowej opowieści o ludzkości.

Ta książka nauczy was liczyć od 0 do 7,5 miliarda -i tego, że każdy człowiek się liczy. Liczcie ludzie na kolejnych stronach i śledźcie ich przygody. Zobaczcie, jak ich losy łączą się ze sobą i odkrywajcie ukryte szczegóły. Przekonacie się, że każdy jest inny, każdy ma własne życie i nikt nie jest ważniejszy od innych - a jednocześnie każdy jest częścią naszego wspólnego świata.

Informacje dodatkowe o Wszyscy się liczą:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2020-06-10
Tytuł oryginału: Alle sammen teller

Kup książkę Wszyscy się liczą

Wszyscy się liczą - opinie o książce

Avatar użytkownika - Ze-bookiempodrek
Ze-bookiempodrek
Przeczytane:2020-06-28,

"Wszyscy się liczą" Kristin Roskifte to nowość od wydawnictwa @dwiesiostry , która zdobyła moje serce. Ta piękna książka jest połączeniem kilku aktywności. Sprawuje się cudownie jako wyszukiwanka, może okazać się pomocna podczas nauki liczenia, a ponadto uczy dzieci, że każdy człowiek na świecie się liczy, każdy ma jakieś znaczenie, misję do wykonania, każdy ma marzenia i chce je spełnić. "Wszyscy się liczą" to niebanalna pozycja wydana na wielkim formacie, dzięki czemu fantastycznie się ją przegląda. Posiada przykuwającą wzrok okładkę oraz niebanalną szatę graficzną, która sprzyja wyszukiwaniu. To kolejna książka od Dwóch Sióstr, którą można przeglądać wiele razy i zawsze natrafi się na coś nowego, ciekawego, wcześniej przeoczonego. Co więcej, na ostatniej stronie autorka pozostawiła pytania, które zmuszają młodego czytelnika do jeszcze większego skupienia, jeszcze dokładniejszego wyszukiwania. Książka polecana jest dzieciom 3+, jednak myślę że i u młodszych się sprawdzą. Moja córa ma 2 lata i jest tą książką zafascynowana, zabiera ją nawet na posiadówkę na nocniku.

"Wszyscy się liczą" zmusza również do myślenia. Na kolejnych stronach, prócz konkretnej liczby ludzi, dołączone zostały wskazówki dotyczące tego, na co ludzie czekają, jak się czują, o czym marzą, czego się boją, czy są zakochani, czy zrobili coś złego, jakie przesłanki nimi kierują. Dzieci z pewnością odnajdą część ludzi, jednak nawet dla wprawnego oka część może pozostać zagadką, gdyż nie wszystko w tej książce jest jednoznaczne.

Polecamy z całego serca te książkę wszystkim rodzicom szukającym genialnej pozycji dla swojego dziecka. Bo ta taka jest, uwierzcie!

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski