reklama

Wbrew sobie

Im bardziej zostałeś zraniony, tym mocniej chcesz znów się zakochać

Siedem lat minęło od tragicznego wypadku, w którym Emily straciła brata. Mimo dręczących ją wyrzutów sumienia i poczucia winy, podsycanego dodatkowo przez matkę, dziewczyna stara się na nowo poukładać swoje życie. Ma jej w tym pomóc posada asystentki w Cole Enterprise, największej w Stanach Zjednoczonych firmie produkującej gry komputerowe. Spełnienie marzeń zawodowych staje się jednocześnie dla Emily źródłem kolejnych zmartwień. Jej przełożony, Jake Cole, okazuje się bowiem aroganckim i cynicznym draniem. Co gorsza, Emily zaczyna darzyć go uczuciem, jakiego zdecydowanie powinna się wystrzegać wobec swojego szefa… Wkrótce dziewczyna odkryje, że łączy ich więcej, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać: Jake, podobnie jak ona, nosi w sobie ślady bolesnych wydarzeń sprzed lat, które sprawiły, że otoczył się murem nieufności. Czy Emily znajdzie sposób, by go skruszyć?

Informacje dodatkowe o Wbrew sobie:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2023-04-13

Kup książkę Wbrew sobie

Wbrew sobie - opinie o książce

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-05-29, Ocena: 5, Przeczytałem,

Emily żyje z dnia na dzień. Ale co to za życie kiedy, zjadają cię wyrzuty sumienia, poczucie winy nie pozwala spać a oskarżający wzrok innych pali na każdym kroku. A to wszystko za sprawą wypadku sprzed siedmiu lat, w którym zginął jej brat.

Jednak teraz dziewczyna postanawia zacząć żyć na nowo, ma jej pomóc w tym nowa praca w dużej firmie komputerowej, która jest spełnieniem jej zawodowych marzeń.

Jednak co jeżeli ta praca będzie źródłem nowych problemów?

Jake Cole jest aroganckim i cynicznym draniem ale za to bardzo przystojnym. Który również posiada swoją ciężka przeszłość. Gdy w jego biurze pojawia się nowa pracownica, mężczyzna nie ukrywa tego że jej tu nie chce.

Dwójka ludzi którzy zmagają się z problemami. Czy będą potrafili pomóc sobie nawzajem?

" Wbrew sobie" to książka która jak na debiut, potrafi zaskoczyć. Niebanalny Romans biurowy w którym kipi aż od emocji. Bohaterowie to dwie zranione duszę, które otaczają się murem obojętności aby bronić się przed kolejnymi krzywdami. Bardzo ich polubiłam, Emily to twarda kobieta.

Książkę czyta się szybko i bardzo przyjemnie, a to za sprawą małej ilości przedłużających się opisów i ciekawych dialogów. Narracja prowadzona z perspektywy obojga bohaterów dzięki czemu możemy dobrze wczuć się w ich uczucia i rozterki. W książce znajdziecie kilka ważnych tematów. Jakich? Musicie sami się przekonać.

Jednym zdaniem. " Wbrew sobie" to idealna książka do poczytania na kocyku w słoneczne dni, lub w łóżeczku z kubkiem czegoś do picia (ewentualnie z lampką wina ?)

Polecam?

Szczerbata śmierć