Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą

Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą
(a przy tym nie paść ze zmęczenia i naprawdę cieszyć się tym dniem)

Odliczacie dni do tego wymarzonego wydarzenia? Nie możecie się doczekać, a jednocześnie boicie się, że coś pójdzie nie tak? Jak nie dać się zaskoczyć, uniknąć wpadki i przy tym nie zbankrutować?! Oto nowoczesny poradnik ślubnego savoir-vivre’u i jednocześnie praktyczny organizer, dzięki któremu będziecie mogli w pełni cieszyć się waszym wymarzonym dniem bez obaw, że nie pomyśleliście o wszystkim.

Jak stworzyć listę gości i czy rodzice muszą mieć tu ostatnie słowo? Jak rozmawiać i rozliczać się ze sztabem ślubnym? Jak zasugerować prezent w postaci pieniędzy, nie pisząc infantylnego wierszyka?

Na te i wiele innych pytań odpowiadają Kamila Romanow, jedna z najbardziej znanych wedding plannerek w Polsce, i Anna Dąbrowska, dziennikarka, ekspertka w dziedzinie savoir-vivre’u.

W książce znajdziecie pomysły na wzory zaproszeń z klasą, listy idealnych utworów muzycznych, kompletne listy „to do”, a także harmonogram koniecznych prac i najważniejsze pytania, które musicie zadać fotografowi, firmie cateringowej czy orkiestrze.

Okres przygotowań do ślubu to czas zbierania kapitału na dalsze szczęśliwe życie. Niech wzmocni on więź między wami i z tymi, którzy są dla was ważni. Umówcie się na organizacyjną randkę i powiedzcie sobie, o czym marzycie. Niech to będzie wasz dzień – wymarzony i jedyny!

Informacje dodatkowe o Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2017-10-25
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-240-4636-2

Kup książkę Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą

Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą - opinie o książce

Avatar użytkownika - darr2
darr2
Przeczytane:2018-01-06, Ocena: 5, Przeczytałam, #czytam w 2018,

Wesele bez chaosu

Wasz wymarzony dzień to zbiór praktycznych porad i odpowiedzi na teoretyczne dylematy, które mogą dopaść wielu narzeczonych. Znajdziemy tam konkretne wyjaśnienia i sposoby na sprawną realizację tego jedynego dnia. Poradnik zawiera przykładowe pytania, które musimy zadać podwykonawcom, podział ról pomiędzy narzeczonych, rozpiskę budżetu, sprawy, o które musimy zadbać my oraz które należy zlecić innym. Zgodnie z etykietą jest też przedstawiona formuła, którą można zawrzeć jeśli nie chcemy zostać obdarowani przez gości kwiatami podczas ślubu. W książce zostały opisane również różne warianty zorganizowania uroczystości (od formalnych do półformalnych).

Avatar użytkownika - Nessi98
Nessi98