reklama

Warsztaty samodoskonalące. Program walki z lękiem i depresją. Wydanie II

TY -- skuteczna droga do równowagi

Uwolnij się od lęków i negatywnych myśli Zmień nastawienie na dobre i na lepsze Patrz, jak odmienia się Twoje życie

Czujesz lęk i niepokój? Czasem trudno Ci zasnąć lub budzisz się w środku nocy i rozmyślasz o swoich problemach? Nieustannie się zamartwiasz? A może nawet dopada Cię panika? Takie nastawienie może Cię wyniszczyć. Nie pozwól na to. Potrzeba Ci siły i spokoju ducha, by uciszyć te wszystkie demony. Możesz zwalczyć lęk i depresję, a także sprawić, że Twoje życie znów nabierze znaczenia. Po pierwsze powiedz sobie: "Tak, chcę to zmienić, zasługuję na to". Powiedz to TERAZ.

Możesz nie wierzyć w umiejętności psychoanalityków lub nie mieć do nich zaufania -- to Twoja decyzja. Nigdy jednak nie przestawaj ufać sobie. Kieruj się własną intuicją i inteligencją. Wesprzyj siebie samego w dążeniu małymi krokami do wielkiej zmiany. Dr Joseph Luciani pomoże Ci zrozumieć Twój stan emocjonalny i targające Tobą uczucia. Wskaże Ci także proste techniki wypierania negatywnych schematów myślowych. Jego metoda pomogła już tysiącom ludzi na całym świecie. Walka toczy się o Twoje życie, więc warto ją podjąć!

Bez tajemnic:

destrukcyjny wpływ braku poczucia bezpieczeństwa, "Rozmowa z Samym Sobą" jako technika wsparcia, motywacja -- jak zagrzewać się do walki, zamartwianie się -- ucieczka z błędnego koła, Twój typ osobowości -- indywidualna terapia.

Odrzuć ten strach!

Informacje dodatkowe o Warsztaty samodoskonalące. Program walki z lękiem i depresją. Wydanie II:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2008-04-11
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Warsztaty samodoskonalące. Program walki z lękiem i depresją. Wydanie II

Warsztaty samodoskonalące. Program walki z lękiem i depresją. Wydanie II - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung