Romans, kamery... skandal!

Aktor, piosenkarz a może reżyser?

Osiem różnych historii, które swoją pikanterią przyprawią nie tylko o zawrót głowy.

Poznaj, jak wygląda dzień przystojnych i niekoniecznie grzecznych mężczyzn. Każdy z nich jest inny, a mimo to, każdy lubi sławę. Czy i tym razem stanie się ona zgubna? Może teraz to miłość zawróci im w głowie?

Polskie, topowe autorki napisały opowiadania, których wspólnym mianownikiem są nie tylko gwiazdy Hollywood.

Wejdź za kulisy planu filmowego, studia nagrań i... ślubnego kobierca!

Informacje dodatkowe o W blasku:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-10-28
ISBN: 9788367200172

Kup książkę W blasku

W blasku - opinie o książce

Czekając w poczekalni na kolejne badania okulistyczne, dłużący się mi czas oczekiwania postanowiłam uatrakcyjnić sobie czytając książkę. Wzięłam ze sobą antologię, ponieważ zawiera kilka krótkich opowiadań, które można szybko przeczytać nawet na raty. Nie zawiodłam się i wiecie co totalnie przepadłam. Nawet nie wiem kiedy dotarłam do finału.

Ta pozycja zawiera osiem naprawdę świetnych i ciekawych oraz poruszających historii, które wyszły spod pióra znanych mi dosyć dobrze autorek. Każde z nich jest inne, porusza odmienne tematy, ale łączy je wspólny temat: gwiazdy Hollywood oraz ich problemy życia w blasku fleszy. Niektóre z tych opowiadań nie mają swych zakończeń, co mnie bardzo zaintrygowało, ale autorki obiecują ich kontynuację. Wiecie co, już nie mogę się doczekać, aż poznam dalsze losy bohaterów, których polubiłam od pierwszych zdań.

Pisarki podołały zadaniu tworząc swe kilkustronicowe historie, które nieraz zaskoczyły mnie i dostarczyły wielu silnych emocji. Akcja może i jest w nich dynamiczna, ale nie możemy się temu dziwić, skoro twórczość musiała być zwięzła i miała ograniczenia.

Trudno mi zdecydować, który utwór najbardziej przypadł mi do gustu, ponieważ naprawdę wszystkie mi się spodobały. Nie nudziłam się ani przez chwilę, a opisy scen zbliżeń potrafiły nieźle rozgrzać atmosferę. Postaci są normalnymi ludźmi, z wadami i problemami. Dlatego można wczuć się w ich przeżycia i zrozumieć rozterki jakie nimi targały.

Podsumowując uważam, że warto sięgać po antologie zwłaszcza, gdy chcemy przeczytać coś krótkiego i takiego co możemy rozłożyć w czasie. Tutaj każdy znajdzie coś fajnego dla siebie i przyjemnie spędzi czas z lekturą. Więc nie zastanawiajcie się, tylko bierzcie w swoje ręce tą książkę. Gorąco polecam.

A wy czytacie antologie?

Siemowit Zagubiony