Utracona córka

Brooke O’Connor jest spełnioną kobietą, szczęśliwą żoną i matką. Wbrew oczekiwaniom męża i jego krewnych kategorycznie sprzeciwia się pomysłowi powiększenia rodziny. Kiedy w mieście niespodziewanie zjawia się Alex, chłopak Brooke z czasów liceum, Sean zaczyna podejrzewać żonę o romans.

Brooke przez piętnaście lat ukrywała przed najbliższymi wstydliwy i bolesny sekret. Tylko Alex wie, co zrobili jako para lekkomyślnych nastolatków, i rozumie zachowanie dawnej ukochanej. Jego powrót może całkowicie zniszczyć zbudowane na kłamstwie życie Brooke. Walcząc o szczęście swoje i bliskich, kobieta musi stawić czoło wydarzeniom, przed którymi tak długo uciekała.

Prawda okazuje się jednak inna, niż sądziła, a konsekwencje feralnej nocy – znacznie poważniejsze i bardziej nieprzewidziane.

Informacje dodatkowe o Utracona córka:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2013-02-21
ISBN: 978-83-7839-456-3

Kup książkę Utracona córka

Utracona córka - opinie o książce

Avatar użytkownika - lipka02
lipka02
Przeczytane:2013-07-27, Ocena: 4, Przeczytałam,
Kolejna książka,która przekazuje czytelnikowi życiową prawdę-od przeszłości nie da się całkowicie odciąć,tym bardziej uciec.Czyny,które popełniliśmy powrócą do nas,często ze zdwojoną siłą,a ukrywanie i zatajanie przeszłości jest złe i niepotrzebne. http://swiatksiazkii.blogspot.com/2013/07/utracona-corka-lucy-ferriss.html
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski