reklama

Co może powiedzieć badanie żywej kropli krwi o twoim zdrowiu?

Jednym z bardziej niezwykłych odkryć ostatnich lat w medycynie naturalnej jest badanie żywej kropli krwi, które pozwala na zobrazowanie ogólnego stanu zdrowia organizmu. Na jego podstawie można określić m.in. stopień zakwaszenia organizmu, obecność w nim pasożytów i grzybów, ciężkich metali i toksyn, niedobory witamin i minerałów (np. żelaza), jakość białych i czerwonych krwinek czy też ryzyko wystąpienia zawału serca.

Sabine Linek w książce odpowiada na wiele pytań dotyczących tego badania i kompleksowo omawia wszystkie aspekty z nim związane. Znajdziesz w niej:

- szczegółowe objaśnienia, na czym polega badanie żywej kropli krwi;

- wskazówki, dzięki którym samodzielnie odczytasz jego wyniki;

- propozycje nowoczesnych terapii, które poprawiają jakość krwi i wzmacniają ogólną odporność.

Dodatkowo, autorka dzieli się swoim autorskim programem kuracji SanaZon, która wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny holistycznej, skutecznie uzupełnia braki minerałowe, przywraca równowagę kwasowo-zasadową i pomaga oczyścić organizm z toksyn i pasożytów.

Jedno badanie, które powie wszystko o twoich alergiach, nietolerancjach i diecie, jaką powinieneś stosować, żeby być zdrowym!

___

O autorze

Sabine Linek uczyła się medycyny naturalnej w Wolfenbüttel, by potem przez 18 lat praktykować ją w Gifhorn, a przez kolejne dwa lata w Travemuende. Ze swoim zespołem badawczym wykonuje miesięcznie 3000 badań żywej kropli krwi, często występuje w mediach jako specjalistka w tej dziedzinie, a w 2012 roku prowadziła autorskie telewizyjne show, w którym uczyła niemieckich widzów, jak odżywiać się, by być zdrowszym.

Informacje dodatkowe o Twoja krew nie kłamie. Czego możesz się dowiedzieć o swoim zdrowiu z badania żywej kropli krwi:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2018-07-20
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: Dein Blut lügt nicht: Meine Heilarbeit mit der Dunkelfeldmikroskopie

Kup książkę Twoja krew nie kłamie. Czego możesz się dowiedzieć o swoim zdrowiu z badania żywej kropli krwi

Twoja krew nie kłamie. Czego możesz się dowiedzieć o swoim zdrowiu z badania żywej kropli krwi - opinie o książce

Avatar użytkownika - Czarna2115s
Czarna2115s