To moja bajka. Jeździ koparką

Na placu budowy zapowiada się kolejny pracowity dzień. Nagle koparka uderza w coś ukrytego głęboko w ziemi. Co to może być? Trzeba to WYKOPAĆ! Wklej imię dziecka, by wystąpiło w bajce!

Przyklej litery w przygotowanym miejscu, a imię dziecka będzie się pojawiać na okładce i w środku książki.

Informacje dodatkowe o To moja bajka. Jeździ koparką:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2019-09-18

Kup książkę To moja bajka. Jeździ koparką

To moja bajka. Jeździ koparką - opinie o książce

ostatnim czasie poznaję dużo bajek i właśnie natrafiłam na jedną z ciekawszych, którą jestem zaskoczona. Przyznać muszę, że po raz pierwszy spotykam się z taką formą bajki, w której bohaterem jest dziecko. Dla mnie to niesamowita sprawa, która rozwija wyobraźnię, ale także zachwyca.

Głównym celem całej bajki jest przyklejenie imienia dziecka za pomocą naklejek, które dołączone sąd do książki. W tej historii dziecko wciela się w operatora koparki, który pracuje na budowie z innymi pracownikami i odbywa ciekawą przygodę, w której nie brakuje zaskakujących elementów.

Generalnie podczas czytania bajki dziecko ma ogromną frajdę, ponieważ jest bohaterem. Jest to niesamowity pomysł na książeczkę dla dzieci, ponieważ pobudza wyobraźnię, która działa na wysokich obrotach. Najmłodsi czytelnicy poznają tutaj pracę na budowie, a także wielu współpracowników takich jak żyrafa Sam. Cała historia jest zdecydowanie ciekawa i w fajny sposób napisana.

Na uznanie zasługują również piękne ilustracje, które zawarte są na każdej stronie książeczki. Przyznać trzeba, że prezentują się świetnie, są barwne, kolory są ciepłe i przyjemne dla oka. Razem z twardą oprawą całość wygląda rewelacyjnie.

"To moja bajka. Jeździ koparką" jest świetną rozrywką dla najmłodszych, która pobudza wyobraźnie i oferuje mnóstwo zabawy. Świetną sprawą jest możliwość odklejenia naklejek i użycia ich wielokrotnie, ponieważ dzięki temu bajka może posłużyć dla więcej niż jednego dziecka.

Jak dla mnie bajka jest naprawdę fajna i warto się w nią zaopatrzyć. Ja osobiście z czystym sumieniem polecam i z przyjemnością sięgnę po kolejne książeczki z tej serii. Może i nie ma tutaj wiele tekstu, ale mimo wszystko jest bardzo ciekawie, a dziecko ma ogromną radość z czytania.

Królewna Śnieżka. Baśniowe opowieści
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Królewna Śnieżka. Baśniowe opowieści

Spraw, by historia Królewny Śnieżki ożyła dzięki książce, która sama przeczyta baśń! Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć...

Pszczółka. Zgadywanki
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Pszczółka. Zgadywanki

Wspaniałe ilustrowane ćwiczenia pomocne w nauce liczenia, dodawania, pisania i ortografii....

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka