reklama

THE PROMISED NEVERLAND: TOM 15

Gdy w życie zostaje wcielony plan zniszczenia społeczeństwa demonów w celu zapewnienia wolności dzieciom hodowlanym, Emma dostrzega mroki duszy ludzi pragnących zemsty.
Bohaterka postanawia znaleźć sposób na umożliwienie koegzystencji ludzi i demonów!
Czy koszmar wiecznych dzieci nigdy się nie skończy?!

Informacje dodatkowe o THE PROMISED NEVERLAND: TOM 15:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-06-26, Ocena: 4, Przeczytałem,

ŻYĆ Z DEMONAMI

Wiele serii mangowych czytam regularnie. Do wielu wracam więcej, niż chętnie i patrząc na te wszystkie tytuły, trudno byłoby mi wybrać dziesiątkę najlepszych. A mowa oczywiście tylko o nowych tytułach, które dane mi było poznać w tym roku, a może nawet jedynie tych, które czytałem w ostatnich kilku miesiącach. Ale „The Promised Neverland” to zdecydowanie jeden z najlepszych cyklów ostatnich lat. Mrocznych, porywających, tajemniczych i przy okazji pełnych uroku.

Demony kontra ludzie. Ludzie kontra demony. A może jednak da się znaleźć inne wyjście?
Nieoczekiwane spotkanie z Normanem przeradza się w wątpliwości natury moralnej. Plan zniszczenia społeczności demonów zostaje wcielony w życie, jednak Emma nie uważa, by było to dobre wyjście. Chciałaby znaleźć sposób na pokojową koegzystencję obu gatunków, tym bardziej, że nie wszystkie fakty na temat wroga zgadzają się z tym, co sama już wie. Czy jednak uda jej się powstrzymać szaleństwo i odkryć prawdę?

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung