reklama

THE PROMISED NEVERLAND: TOM 11

Potężny Lewis staje na drodze Emmy i jej przyjaciół!
Pomimo trudnej sytuacji bohaterowie wierzą w zwycięstwo i z poświęceniem stawiają czoła wrogowi. Rozstrzygnięcie zaciętej walki z demonami w Goldy Pond zbliża się wielkimi krokami!
Do boju, dzieci bez przyszłości!

Informacje dodatkowe o THE PROMISED NEVERLAND: TOM 11:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-10-03, Ocena: 4, Przeczytałem,

KONIEC GOLDY POINT

W „The Promised Neverland” nadeszła chwila, by zakończyć kolejny wątek. Opowieść o Goldy Point, choć cała seria jest świetna, zaczęła mnie już nieco nużyć. Na szczęście dynamika i świetne zakończenie zrekompensowały wszelkie niedostatki, dzięki czemu chyba każdy miłośnik serii będzie z niecierpliwością czekał na ciąg dalszy.

Emmie udaje się spotkać z Rayem i „wujaszkiem”, ale nie jest to najszczęśliwsze spotkanie. Na ich drodze staje bowiem Lewis, a choć „wujaszkowi” udaje się go trafić w twarz i zniszczyć jego maskę, walka dopiero się zaczyna i na pewno nie będzie łatwa. Bohaterowie wierzą jednak, że są w stanie pokonać wroga, ale pozostaje pytanie czy rzeczywiście uda im się tego dokonać? Gdy wydarzenia nabierają tempa, na Emmę i pozostałych będą czekały trudne decyzje. Czy zaryzykują wszystko, stawiając na szali własne życie, by spróbować wygrać starcie, którego wygrać najwyraźniej nie mogą, czy wykorzystają ostatnią nadążającą się okazje do ucieczki? Jaką cenę przyjdzie im zapłacić za swój wybór? I jak potoczą się losy walki z demonami z Goldy Point, która właśnie wielkimi krokami dobiega końca?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/10/the-promised-neverland-11-kaiu-shirai.html

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung