reklama

THE PROMISED NEVERLAND: TOM 10

Trwa rebelia dzieci z Goldy Pond.

Buntownicy sprawnie rozprawiają się z demonami. Pole walki pełne jest pojedynków na śmierć i życie.

Tymczasem Emma prowadzi spokojną rozmowę z potężnym wrogiem, Lewisem.

Informacje dodatkowe o THE PROMISED NEVERLAND: TOM 10:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-08-19, Ocena: 4, Przeczytałem,

NOWA, SZALONA GRA

„The Promised Neverland” to jedna z tych serii, którą stworzyć mogli jedynie Japończycy. Tylko oni bowiem potrafią w taki sposób połączyć rasowy, krwawy i mroczny horror z uroczymi postaciami i sympatyczną nutą. I to w sposób jakże spójny i pasujący do siebie tak, że całość zadowoli zarówno miłośnikom klasycznych straszaków, jak i przygodówek o dzieciach, które muszą przedwcześnie dorosnąć, by poradzić sobie z tym, co nadciąga.

Wojna trwa. Żadna ze stron nie ustępuje. Zaczyna się nowa, szalona gra.
Dzieci z Goldy Pond zmagają się z demonami. Mając po swojej stronie snajpera i przewagę w terenie, wydaje się, że znajdują się na zwycięskiej pozycji, ale co właściwie oznacza dziwne zachowanie przeciwnika? I jaki będzie miało ono wpływ zarówno na działania naszych bohaterów, jak i wynik całego starcia?
Tymczasem Emma zjawia się na spotkaniu z potężnym Lewisem i przekazuje mu wiadomość od Lucasa. Wróg jest zaskoczony, że ten nadal żyje, a elementy układanki zaczynają powoli wskakiwać na swoje miejsce, ale to przecież dopiero początek. Co wyniknie z gry, która teraz się zacznie? I kto przetrwa szalone wydarzenia?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/08/the-promised-neverland-10-kaiu-shirai.html

Avatar użytkownika - joseheim
joseheim