reklama

TALENTLESS NANA: TOM 6

ZABIJ ŻĄDZĘ KRWI, ZABIJ MORDERCĘ!

Przed Naną zjawia się Koharu Mishima, która natarczywie nalega, by Hiiragi wyznała prawdę...Tsuruoka zaś oświadcza wewnętrznie przemienionej Nanie, że jeśli w ciągu tygodnia nie zabije ona jednej osoby, on uśmierci ją. Nana próbuje oszukać Tsuruokę i nikogo nie zabijać, a historia przenosi się na główną wyspę. Co ze sprawiedliwością?
Oto szósty tom obfitującej w tajemnice pomysłowej historii!

Informacje dodatkowe o TALENTLESS NANA: TOM 6:

wkp
Przeczytane:2023-01-18, Ocena: 4, Przeczytałem,

TALENTFULL NANA

I haunt and horrify

I see through sulfur eyes

I'm burning in denial

A genius of the night

- Rob Zombie & Alice Cooper

Może i Nana utalentowana nie jest, nie paranormalnie, ale twórcy tej mangi talent mają. I to jaki. Okej, graficznie jest fajnie, acz niewybijająco się, ale fabularnie, choć temat wyspy, na której giną po kolei ludzi jest ograny, jak i temat ludzi z mocami, ale udało się to poprowadzić tak, że świetne jest i wciągające. A przede wszystkim znakomicie to pomyślane, zaplanowane i poprowadzone. I choć tom szósty to już etap opowieści po sporej przemianie, która nadejść musiała, nadal oferuje wszystko to, co lubimy, cenimy i czego chcemy.

Zabić albo samemu zginąć, dotąd Nana nie miała problemu z wyborem, ale zmieniła się i teraz... Właśnie, co wybierze? Na dokonanie zabójstwa ma tydzień albo sama pożegna się z życiem. Czy dziewczynie uda się coś wykombinować? Zawsze miała do tego talent, ale teraz może nie dać rady. A co więcej już wkrótce akcja przenosi się poza wyspę i... No właśnie, co dalej? Co teraz?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 4, Przeczytałem,
TALENTLESS NANA: TOM 10
Iori Furuya, Looseboy 0
Okładka ksiązki - TALENTLESS NANA: TOM 10

ZAPĘDŹ WROGÓW LUDZKOŚCI W KOZI RÓG! Otoczona murami strefa zamknięta wokół zakładu karnego.Przetrzymywani tu utalentowani, czyli wrogowie ludzkości, żyją...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski