Sztuka budowania relacji. Jak nawiązywać kontakty i zdobywać zaufanie

Życie i mądrość Dale'a Carnegiego była inspiracją dla wielu wspaniałych ludzi. Udowodnił on, że można się zmienić, stać się szczęśliwym, świadomym i bogatym człowiekiem, a równocześnie sprawiać, aby ludzie dookoła również byli coraz bogatsi i szczęśliwsi. U podstaw takiej mocy leżą relacje międzyludzkie. Przy czym od tego, jak je budujesz i czy są oparte na szczerym zaufaniu, zależy nie tylko jakość Twojego przywództwa, ale również - Twojego życia.

Zastosuj ponadczasową, wciąż aktualną wiedzę Carnegiego, a prędko odkryjesz niezwykłą moc zaufania i szczerych relacji. Dziś ludzie bardzo potrzebują prawdziwego kontaktu, interakcji, które odwołują się do wspólnoty, a nie do tego, co mogą oni od siebie uzyskać. Przekonaj się, że możliwość nawiązania kontaktu masz niemal zawsze i wszędzie, ale to, jak z niej skorzystasz, zależy od Twojego nastawienia i świadomości. Musisz też posiadać pewne umiejętności, aby dotrzeć do drugiej osoby. W książce znajdziesz dawkę solidnej wiedzy, ale przede wszystkim mnóstwo wskazówek, porad i zasad. Weź je sobie do serca i stosuj, a zyskasz skuteczne narzędzia do poprawy relacji z innymi ludźmi.

Zainspiruj się naukami Dale'a Carnegiego i:

stań się lepszym słuchaczem

radź sobie łatwiej w sytuacjach konfliktowych

opieraj interakcje z ludźmi na zaufaniu

mądrze angażuj się we współpracę z innymi w wirtualnym świecie

buduj lepsze i silniejsze relacje

Informacje dodatkowe o Sztuka budowania relacji. Jak nawiązywać kontakty i zdobywać zaufanie:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2023-07-26
Kategoria: Inne
ISBN: 9788383221908
Tytuł oryginału: Connect!: How to Build Trust-Based Relationships

Kup książkę Sztuka budowania relacji. Jak nawiązywać kontakty i zdobywać zaufanie

Sztuka budowania relacji. Jak nawiązywać kontakty i zdobywać zaufanie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna_M
Justyna_M
Przeczytane:2023-12-20, Ocena: 6, Przeczytałem,

Dale Carnwgie miał ogromny talent do zdobywania sympatii ludzi i już około 80 lat temu napisał dzieło, które stało się kamieniem węgielnym dziedziny samorozwoju. Dzięki niemu przeczytano “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” w blisko 40 językach, jego bestseller sprzedano w liczbie 30 mln egzemplarzy. Bez tego autora nurt self-help by się nie narodził.

Najważniejszym pragnieniem człowieka jest utrzymywanie pozytywnych, budujących i przynoszących spełnienie relacji z innymi. Do rozwijania ich trzeba trzymać się kilku uniwersalnych zasad, które działają w codziennym życiu. W tym poradniku znajdziecie garść życiowych mądrości, treści filizoficznych i psychologicznych, której Dale Carnegie nadał chwytliwą formę. W kilku rozdziałach przeczytamy o sposobach na owocne relacje, a każdy z nich ma podsumowanie. Warto zacząć od siebie, umiejętność dobrego słuchania i rozwiązywania konfliktów to ważne elementy samodoskonalenia, innym trzeba zaufać i mądrze współpracować, aby miało to podłoże do budowania interakcji z innym człowiekiem.

Wnioskuję, że bez szczerego entuzjazmu wobec tych, z którymi żyjemy i robimy interesy, nie da się osiągnąć sukcesu w dziedzinie tworzenia relacji. Należy starać się zrozumieć słabości, miłość do siebie i chęć bycia dostrzeganym, any odnieść sukces. Prawdziwa aprobata może pomóc nam daleko zajść. Wskazówki, które tu znajdziecie są idealne do stosowania przez każdego z czytelników. Wszystko napisane jest klarownie i przyjemnie się czyta. Do tej książki będę regularnie wracać.

Tematykę samodoskonalenia uwielbiam, a to wydanie to prawdziwy hit w moich oczach. Polecam z całego serca. Dale Carnegie niezmiennie inspiruje od lat.

Sztuka przywództwa. Jak być liderem i budować wyjątkowo skuteczne zespoły
Dale Carnegie & Associates0
Okładka ksiązki - Sztuka przywództwa. Jak być liderem i budować wyjątkowo skuteczne zespoły

Gdy wszystko idzie jak z płatka, łatwo być empatycznym i wiarygodnym liderem. O wiele trudniej jest, jeśli sytuacja się komplikuje, a wokół panuje chaos...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;