reklama

Spokój ducha. Co zyskujemy z wiekiem

Poznaj wszystkie zalety wieku dojrzałego! Wielki niemiecki bestseller o tym, jak żyć w harmonii ze sobą i światem.

Gelassenheit (dystans, luz) to podejście do życia, które możemy wypracować na każdym jego etapie, a szczególnie kiedy wkraczamy w smugę cienia. Wilhelm Schmid, berliński filozof sztuki życia, nie tylko głosi pochwałę wewnętrznego spokoju, ale sam wprowadza własne rady w życie, aby pokazać, jak można osiągnąć upragnioną Gelassenheit. Ciepła i mądra lektura dla wszystkich, którzy pragną żyć pięknie, dobrze i uważnie, w harmonii ze sobą i światem.

Wilhem Schmid (ur. 1953) - niemiecki filozof, specjalizujący się w zagadnieniach filozofii życia. Studiował na Freie Universität w Berlinie, na Sorbonie i  na Uniwersytecie w Tybindze. Wykłada filozofię na Uniwersytecie w Erfurcie. Za swoją pracę filozoficzną w zakresie sztuki życia otrzymał w 2012 niemiecką nagrodę Meckatzer-Philosophiepreis, a w 2013 szwajcarską Égner-Preis. Jego książki ukazały się w łącznym nakładzie miliona egzemplarzy i zostały przetłumaczone na włoski, hiszpański, kataloński, francuski, angielski, łotewski, estoński, fiński, duński, norweski, serbski, turecki, koreański, chiński i niderlandzki.

Informacje dodatkowe o Spokój ducha. Co zyskujemy z wiekiem:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2017-02-15
Kategoria: Socjologia, filozofia

Kup książkę Spokój ducha. Co zyskujemy z wiekiem

Spokój ducha. Co zyskujemy z wiekiem - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-02-08, Ocena: 4, Przeczytałam, E-booki, 2021, Literatura faktu,
Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung