Speechless

Faith Nelson nigdy nie sądziła, że stanie się największą kłamczuchą, jaką widział świat. Okłamała wszystkich – rodziców, brata, znajomych i byłego chłopaka. Powiedziała im, że już niebawem rozpoczyna studia na prestiżowej uczelni w Edmonton, choć nawet nie złożyła na nią podania.

Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, ale nie potrafi przyznać się do błędu. Chcąc zagłuszyć wyrzuty sumienia, wyjeżdża do Kanady, by spędzić wakacje z bratem. Tam poznaje Gunnera Lake’a – frontmana rockowej kapeli.

Ich znajomość rozpoczyna się w najgorszy z możliwych sposobów, ale mimo to Faith decyduje się ruszyć w wakacyjną trasę koncertową z zespołem i przy okazji po raz kolejny okłamuje swoich bliskich. Przecież od lat anonimowo prowadzi konto na TikToku, a na swoich filmikach śpiewa piosenki Gunnera oraz nagrywa z nim duety. O tym jednak nie wie nikt.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Speechless:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-05-15

Kup książkę Speechless

Speechless - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-05-13, Ocena: 6, Przeczytałam,

🎸Z każdym kolejną historią autorka pozytywnie mnie zaskakuje i tym razem sprawiła,że nie mogłam oderwać się od czytania,nie skończywszy ją w całości.

🎸Przenosimy się do świata muzyków,którzy są na początku sławy osiągających już oszałamiający sukces.Poznajemy zza kulis prawdziwą twarz każdego z członków zespołu.Było to niesamowite,ponieważ autorka wplotła do fabuły ich zabawne zachowanie,co bardzo mi się podobało.

🎸Na pierwszym planie mamy postać Faith określana kłamczuchą,ponieważ oszukuje innych,nie pokazując prawdziwej twarzy.Dzięki zbiegu przypadku poznaje swojego idola z Tiktoka a później totalnie przepada.Odkrywamy jej marzenia,pragnienia oraz chęć życia na nowo,pozostawiając niezamkniętą przeszłość.Jednak ona bardzo szybko powraca i wtedy niebezpieczeństwo czyha tuż za rogiem.
Sławny Gunner to postać mająca przeszłość,która ciągle przypomina o sobie.Ten efekt powodował zawrotne zwroty akcji powodujące niepewność oraz niezrozumienie.

🎸Historia pokazuje miłość do muzyki,walkę o swoje marzenia,chęć zamknięcia swojej przeszłości oraz ogromną siłę do zawalczenia o siebie,by przezwyciężyć swoje lęki.Skomplikowana Faith i nawrócony rockowy badboy gwarantuje niezliczoną ilość emocji powodujące szybsze bicie serce.

🎸 Nie przechodźcie obojętnie obok tej książki.Warto poznać bohaterów i ich losy od których ciężko się oderwać.
P O L E C A M

Kiedy wstanie świt
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Kiedy wstanie świt

Ekscytujący zakazany romans z różnicą wieku! Dziewiętnastoletnia studentka Luna McCarthy po trzyletniej nieobecności wraca na wakacje do rodzinnej miejscowości...

Wbrew pozorom
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Wbrew pozorom

Sprytna i przebojowa Ewa Sokołowska stara się o posadę asystentki braci Ostrowskich. Przyszłym szefem kobiety może zostać Przemek Ostrowski, jej przyjaciel...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz