Zazdrosny sąsiad

Tom 3 cyklu Rodzeństwo Mach

Trzeci tom serii o braciach Mach!

Dominika Laska od lat podkochuje się w Bartoszu Machu, bracie swojej najlepszej przyjaciółki. I kiedy w końcu jej marzenie o spędzeniu z nim nocy się spełnia, mężczyzna wychodzi rankiem bez pożegnania, czym łamie Domi serce.

Niedługo później zraniona kobieta wyjeżdża, by wyleczyć się z tej miłości, przez co para przez długi czas nie ma ze sobą kontaktu. Spotykają się dopiero na weselu Adama i Natalii, na które Dominika wybiera się z Olafem, kolegą z pracy. Gdy Bartek widzi ją z innym, zaczyna rozumieć swój błąd i postanawia zrobić wszystko, by odzyskać dziewczynę.

Mężczyzna wymyśla plan. Z pomocą braci i przyjaciół przeprowadza się do Gdańska, a dokładniej do mieszkania naprzeciw lokum Dominiki. Od teraz będą sąsiadami…

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Zazdrosny sąsiad:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-08-23
ISBN: 9788383208329

Kup książkę Zazdrosny sąsiad

Zazdrosny sąsiad - opinie o książce

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-09-30, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

"Zazdrosny sąsiad" to trzeci tom serii o rodzeństwie Mach.
Poznajemy Dominikę,która od lat podkochuje się w bracie swojej przyjaciółki. Pewnego razu jej marzenie spełnia się i spędza noc z Bartkiem. Niestety on rano znika bez pożegnania. Zraniona Dominika wyprowadza się do Gdańska, aby zapomnieć o Bartku i ułożyć sobie życie na nowo. Los sprawia, że po dłuższym czasie spotykają się na ślubie wspólnych przyjaciół. Dominice towarzyszy Olaf, kolega z pracy. Bartek widząc ją z innym facetem zdaje sobie sprawę, że popełnił błąd i postanawia zrobić wszystko, by ją odzyskać. Bartek przeprowadza się do Gdańska i zostaje sąsiadem Dominiki.
Czy Dominika wybaczy Bartkowi?

Uwielbiam serię o rodzeństwu Mach. Autorka napisała świetną historię miłosną. Znakomicie wykreowani bohaterowie. Wciągająca fabuła. Mamy okazję poznać tę historię z dwóch perspektyw bohaterów. Śledziłam ich losy z ogromną ciekawością. Autorka potrafi rozbawić czytelnika oraz dostarczyć emocji i wrażeń.
To piękna historia o miłości i o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę.
Lekkie pióro i przyjemny styl autorki sprawia, że książkę czyta się szybko.
Gwarantuję, że zrelaksujecie się, a bracia Mach skradną Wasze serca.

Jeśli macie ochotę na lekki i wzruszający romans z zwrotami akcji to ta książka będzie dla Was idealna!

Jestem usatysfakcjonowana i na pewno sięgnę po kolejne książki autorki.

Czytajcie! Polecam!

BRUNETTE BOOKS

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2023-09-10,

🌹Recenzja🌹

Premiera 23.08.2023 r.

„Zazdrosny sąsiad” – Magdalena Szponar

Kolejny z braci Mach. Co tym razem zmaluje kolejny z rodzeństwa?

Dominika po zawodzie miłosnym postanawia wyjechać i otworzyć nowy etap w życiu. Niestety powrót do ślub przyjaciół powoduje, że uczucia odżywają. Nie może się oprzeć i cały czas ciągnie ją do niego. Z jednej strony stara się trzymać daleko od niego, ale kiedy się widzą nie może się opanować. Umie powiedzieć go5rzkie słowa, ale szybko także o nich zapomina. Zabrakło mi w jej zachowaniu stanowczości, która pokazała by Bartkowi, że nie może robić na co ma ochotę, a ona za każdym razem będzie się z nim widzieć. A właśnie tak było, na początku zła, ale potem się zgadzała.

Bartek próbuje zrozumieć co zrobił złego. Z jednej strony jego serce wyrywa się w stronę dziewczyny, ale czasem za bardzo lubi swoje frywolne życie. Z jednej strony jest mega zazdrosny, ale z drugiej wie, ze ma pewne zobowiązania. Jednak umie zawalczyć. Jest w stanie nawet się przeprowadzić do innego miasta, aby pokazać jak mu zależy. W głębi duszy to dobry facet, ale decyzje, które kiedyś podjął mogą mieć trudne konsekwencje.

Ich relacja ciągnie się od lat dziecięcych. Znają się szmat czasu. Ona kocha go od zawsze, on do swojego uczucia musiał dojrzeć. Kiedy ona pragnie czegoś nowego to on wtedy rozumie co stracił. On pięknie o nią walczy i się mocno stara, ale ona bardzo szybko mu ulega. Brakowało mi tego pokazania mu co stracił i trochę większego wysiłku. Niby ona dawała sygnały, że nie, ale za chwilę działo się coś co temu przeczyło. Piękne było jej wsparcie dla Bartka w trudnej sytuacji, nie odwróciła się od niego. Pokazała, że w miłości trzeba być partnerem. Nie każdy umiałby zostać przy kimś pomimo takich trudności.

Autorka ma przyjemne pióro i każdą jej książkę czytam z wielkim zapałem i zaangażowaniem. Lubię bohaterów jakich tworzy, chociaż tym razem czegoś mi zabrakło. Stanowczości Dominiki i żeby Bratek poczuł tę stratę. Ogólnie fabuła jest przedstawiona w bardzo ciekawy i nieoczywisty sposób, chociaż niektóre sceny były do przewidzenia. Książka napisana z humorem i wieloma wątkami oraz tajemnicą, której wyjaśnienie może wiele zmienić.
Historia jest bardzo krótka, więc czyta się ją bardzo szybo. Styl autorki pozwala na przyjemnie spędzony czas. Już się nie mogę doczekać kolejnego członka ich rodziny.
8/10
❤️

"Zazdrosny sąsiad" Magdalena Szponar Wydawnictwo NieZwykłe to trzeci tom cyklu "Rodzeństwo Mach". Jak tylko zobaczyłam zapowiedź z datą premiery ,nie mogłam się doczekać aż poznam historię Bartosza . Uwielbiam całą szaloną rodzinkę Machów. Czytając czułam się jakbym do niej należała. Książkę pochłania się wszystkimi zmysłami ,nie mogąc odłożyć czytania na później . Ta seria skradła moje czytelnicze serce .I już z niecierpliwością czekam na kolejną część i historię najmłodszego z braci .

"Przez chwi­lę mo­gli­śmy uda­wać, że wszech­świat zmie­nił zda­nie i stał się nam przy­chyl­ny. Choć przez chwilę ".

Dominika Laska ucieka do Gdańska ,aby wyleczyć swoje zranione serce. Tyle lat czekania na tę jedną noc w końcu się spełniło . Niestety z samego rana nie było sielanki i powtórki ,ponieważ Bartosz uciekł . Zraniona kobieta przyrzeka sobie zapomnieć o Machu i zawalczyć o swoje szczęście z dala od niego . Musi tylko wytrwać na weselu brata Bartosza . I tutaj ma nadzieję na pomoc Olafa , kolegi z pracy, który ewidentnie chciałby stworzyć z nią inną relację niż tylko koleżeństwo. Kiedy Bartek na weselu widzi Dominikę z innym uświadamia sobie jak wiele stracił . Mężczyźni z rodziny Mach tak łatwo nie odpuszczają ,dlatego mężczyzna postanawia zrobić co tylko możliwe ,aby odzyskać Domi . Jak myślicie czy przeprowadzka do Gdańska i mieszkanie po sąsiedzku z dziewczyną przyniesie efekty ? Czy Dominika ulegnie przystojnemu sąsiadowi ? Czy wyjawnione przez Bartka tajemnice nie zniszczą jego planu ? Czy tą dwójka ma szansę na związek ?

"Każdy z nas w końcu potrzebował poczucia,że ma kogoś, na kogo może bezwzględnie liczyć . Kogoś ,kto nas nie oceni, tylko wysłucha."

Jesteście ciekawi jak potoczą się losy bohaterów? Jeśli tak koniecznie zabierajcie się za lekturę . Rodzinki Machów nie da się nie lubić , ja ich uwielbiam . Autorka stworzyła historię,która bawi i pozwala oderwać się od trosk i rozterek codziennego życia .Dostajemy tu też lekcję, że w życiu trzeba walczyć o swoje. Nikt za nas tego nie zrobi . Do szczęścia potrzebne są nie tylko uczucia ,ale też świadomość ,że ta druga osoba jest w stanie znieść i zrozumieć niektóre sytuacje.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-08-29, Ocena: 6, Przeczytałam,

Jesteście gotowi poznać kolejnego z braci Mach?Takkk? Koniecznie znajdźcie wygodne miejsce,by nikt wam nie przeszkadzał.

Wydawałoby się,że historia jest banalna.Można się ogromnie pomylić,ponieważ zraniona duma kobiety nie pozwoli,by ponownie zostać zranioną.Walka Bartka wzbudziła mój zachwyt.Mężczyzna wreszcie pokazał kogo chce i mimo przeciwności losu wreszcie otworzył oczy,walcząc do upadłego!Chwila słabości niesie ze sobą konsekwecje trudne do rozwiazania.Problem wielki,ale czy naprawdę?

Autorka potrafiła w świetny sposób opisać emocje bohaterów z którymi się zmagali.Z jednej strony poznajemy cierpienie po ucieczce niezapomnianej nocy,złamane serce i gojenie sie ran.Natomiast z drugiej:zrozumienie utraty bliskiej osoby.Walka o serce ukochanej rozpoczyna się…

„Miłość nie potrzebuje czasu”

Powieść jest dowodem na to,że wieloletnia przyjaźń może być początkiem prawdziwej miłości na którą czeka się całe życie.Warto o nią walczyć,by ją bezpowrotnie nie stracić.

Pojawiający sie bohaterowie z poprzednich tomów:Dalia,Mikołaj,Adama i Natalia wzbogacają fabułę o istotne sceny oraz potrzebne rozmowy.Warto pamiętać o ostatnim bracie Mach-Czarku,który pojawia sie w powieści i na jego historie bardzo czekam.Już czuje,że będzie boosko.

Zachęcam do sięgnięcia po niesamowitą historię Bartka i Domi.Będziecie nią oczarowani.
Gorąco polecam

Bez powietrza
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Bez powietrza

Taka właśnie była miłość. Potrafiła rozpalać w nas ogień, który kruszył najtwardsze mury. Ten sam ogień mógł również dać bezpieczeństwo, nadzieję i światło...

Pod wodą
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Pod wodą

Czy miłość i namiętność zwyciężą mrok? Ona - ambitna redaktorka magazynu lifestyle'owego, on - bohater, który każdego dnia staje oko w oko z niebezpiecznym...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska