reklama

Sieć Narcyza

Sieć narcyza to książka autorstwa Agaty Zych, dziennikarki i redaktorki, która od lat pracuje w mediach, spełniając w ten sposób swoje pasje i zamiłowania, a także pomagając innym jako psycholog i coach. Historia ta, mocno osadzona w realiach współczesności, ukazuje trudne relacje damsko–męskie. Jej główna bohaterka, Emilia, zwana przez wszystkich Emi, przechodzi przez zawiłą i niejednokrotnie naznaczoną trudnościami drogę, aby w końcu poznać samą siebie, zdobyć umiejętność właściwego rozeznawania własnych potrzeb, a przede wszystkim uświadomić sobie swój potencjał i możliwości. Związki z mężczyznami, którzy niejednokrotnie mają na nią destrukcyjny wpływ, a także wyraźny emocjonalizm bohaterki sprawiają, że jej przeżycia mogą stanowić świetną i mądrą lekcję dla niejednej z czytelniczek szukających swojego miejsca na świecie i próbujących zawalczyć o same siebie, zwłaszcza tych pragnących wyrwać się z toksycznej sieci narcyza.

***

Emi to każda z nas. Uwaga! Narcyz to wieczny łowca i może dopaść też Ciebie. Cieszę się, że Agata napisała tę książkę. Dziewczyny, ostrzegajmy się przed dupkami i nie pozwólmy im manipulować naszymi emocjami. Nastawmy radary i uczmy się kochać siebie i fajnych facetów. Jesteśmy tego warte.

Olga Bołądź

***

Historia Emilii Rosłaniec jest niezwykłą inspiracją, by zwrócić się w swoją stronę. Nie ma bowiem innej drogi, by wpłynąć na naszą rzeczywistość, jak poprzez zmianę siebie. Doświadczenie bohaterki może być właśnie tym impulsem, by podjąć decyzję i zacząć działać.

Emilia Komarnicka–Klynstra

Patroni medialni:

Radio Kolor, anywhere.pl, Claudia, GLAMOUR, Fashion Magazine, kobieta.pl, FASHIONPOST.pl, Oh!me, TREND UP, Sztukater.pl, novaedita.com, Zaczytana Ewelka, Książki w eterze

Informacje dodatkowe o Sieć Narcyza:

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza