reklama

Sherlock #01: Studium w różu

Czy istnieje zbrodnia doskonała? Czy morderca może zatrzeć ślady i nigdy nie zostać złapanym? Najsłynniejszy detektyw w historii literatury tym razem zostanie przeniesiony do naszej współczesności, aby rozwiązywać niemożliwe do rozwikłania przestępstwa. Jego genialny i nieco szalony umysł, wspierany przez niezawodnego doktora Watsona i zaplecze osiągnięć najnowszej technologii sprawią, że psychologiczna gra z mordercą stanie się intrygująca bardziej niż kiedykolwiek. Jesteście gotowi na nowe oblicze Sherlocka Holmesa?

Informacje dodatkowe o Sherlock #01: Studium w różu:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-10-02
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: SHERLOCK ピンク色の研究 (Sherlock: Pink Iro no Kenkyuu)
Język oryginału: japoński
Tłumaczenie: Paulina Ślusarczyk-Bryła

Kup książkę Sherlock #01: Studium w różu

Sherlock #01: Studium w różu - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2017-04-24, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
SHERLOCK HOLMES PO JAPOŃSKU Japończycy uwielbiają postać detektywa stworzoną 130 lat temu przez Artura Conan Doyle'a, dlatego manga z jego przygodami nie powinna nikogo dziwić. Tak samo zresztą jak fakt, że opartą ją na niezwykle popularnym serialu stworzonym przez telewizję BBC - i to do tego stopnia, że dosłownie zilustrowano scenariusze do jego kolejnych odcinków, filmowe kadry przenosząc na papier w typowy dla autorów z Kraju Kwitnącej Wiśni sposób. Powstała z tego jednak znakomita pozycja, dla fanów zarówno Sherlocka Holmesa, jak i znakomicie napisanych, porywających mang kryminalnych. Całość recenzji na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/04/24/sherlock-01-studium-w-rozu-mark-gatiss-steven-moffat-jay/
Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung