Sakura

Mrok nie zawsze jest brudny i cuchnący. Czasem może pachnieć wiosną, wabić dotykiem, przenikać do zmysłów. Ostatecznie jednak... jest ciemnością. Grzechem i odpadem. Czymś zniszczonym i czymś co niszczy. Inaczej nie potrafi. Mrok jest złem. I dlatego w samym jego najplugawszym sercu można znaleźć światło. W końcu czy cień mógłby istnieć bez blasku?

W zapomnianym, mazurskim ośrodku wczasowym dochodzi do serii niepokojących zdarzeń. Spotykają się tam ludzie, których pozornie dzieli wszystko, poza wspólnymi sekretami. Przebywając zaledwie kilka minut czują, jak to miejsce wydobywa czający się w nich mrok, a z biegiem czasu zaczyna ich pożerać. Przywraca niechciane wspomnienia, wydobywa z głębi ich umysłów nawet najmniejsze przewinienia. Ostatecznie stają się pożywieniem, a ich cierpienie pokarmem. Czegoś co zakopano tu dawno temu, czegoś co nie powinno przetrwać mimo że powstało na długo przed pojawieniem się na Ziemi pierwszego człowieka. Nawet miłość między dwojgiem młodych ludzi zdaje się być zbyt słaba, aby oprzeć się mrocznemu czarowi ośrodka. Tylko niewinność dziecka może wszystkich uratować. Czy tak się stanie? Czy miłość przetrwa? Czy oni przetrwają?

Informacje dodatkowe o Sakura:

Wydawnictwo: Ridero
Data wydania: 2024 (data przybliżona)

Kup książkę Sakura

Księga zaklęć