Podręcznik jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i osób zainteresowanych handlem i biznesem. da się z czterech części:ies w sowriemiennom mirie" zawiera 14 tematycznych rozdziałów: Ja zanimajus' bizniesom, Profiessija bizniesmiena, Prigłaszenije, Pierwyje wstrieczi, Priezientacyja firmy, Diełowyje pieriegowory... i inne. Śledzimy losy młodych biznesmenów, którzy w atrakcyjny sposób wprowadzają ucznia w świat biznesu i wzajemnej współpracy polsko-rosyjskich firm. W każdym rozdziale są teksty i dialogi, nowa leksyka i ćwiczenia. Teksty pochodzą z najnowszych źródeł literatury handlowej, część z nich zaadaptowano do celów dydaktycznych. mierczeskaja korriespondiencyja i dokumientacyja" to praktyczny poradnik. Każdy rozdział zawiera obszerny komentarz, wzory dokumentów i instrukcje na temat prowadzenia korespondencji oraz różnorodne ćwiczenia; trudniejsze zadania opatrzono kluczem, umieszczonym na końcu II części.eksty dla samostojatielnogo cztienija" to teksty literackie z wątkiem handlowych, teksty publicystyczne, popularnonaukowe i specjalistyczne, przygotowujące ucznia do samodzielnego korzystania z oryginalnej literatury.ks" zawiera: Przewodnik gramatyczny, Przykładowy rozkład materiału, Wykaz ogólnie stosowanych skrótów, Wykaz nazw geograficznych, Słownik rosyjsko-polski, Wykaz literatury.ęcznik jest zgodny z programem nauczania nr DKO-4015-/7/93, zatwierdzonym przez MEN.

Informacje dodatkowe o Russkij jazyk w biznesie. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych o profilu menedżerskim:

Wydawnictwo: WSiP
Data wydania: b.d
Kategoria: Języki obce
ISBN: 8302072834

Kup książkę Russkij jazyk w biznesie. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych o profilu menedżerskim

Russkij jazyk w biznesie. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych o profilu menedżerskim - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski