reklama

Ruiny Ziemi

Tom 1 cyklu Ruiny Ziemi

Tajemnica ukryta na Antarktydzie. Nierozwiązana od tysięcy lat zagadka.

Pochodzący z Brooklynu starszy sierżant zbrojmistrz jest niesamowicie wkurzony, bo musi niańczyć ekipę wysłaną w celu zbadania Ziemi. To ostatnia przed przejściem na emeryturę operacja członka oddziału raidersów Patricka "Wica" Finnegana, w trakcie której przybywa na skute lodem wyżyny subglacjalne Ellsworth. Jedynym powodem jego ekspedycji jest przysługa, jaką jest winien staremu przyjacielowi. Nie oznacza to jednak, że pała do tej misji entuzjazmem.

Kiedy Wic widzi w końcu, co odkryli naukowcy, nie wierzy własnym oczom. Nie jest również gotowy na zbliżającą się przemoc. Otwarty portal wyrzuca z siebie nieokiełznaną, pełną furii burzę, która ogarnie całą ludzkość.

Od antarktycznej tundry po ulice Manhattanu, Wic i jego drużyna posuną się do granic własnych możliwości, próbując powstrzymać ostateczne zagrożenie dla Ziemi. Wszystko jednak zdaje się być przeciwko nim. Rządy upadają, a z Ziemi pozostają ruiny.

Przyłączcie się do autorów bestsellerów Christophera Hoppera i J.N. Chaney w tym, co odbiorcy nazywają "nieprzerwaną jazdą na złamanie w karku w głąb metaprzestrzeni". Przeznaczony dla fanów Dystryktu 9, Expeditionary Force, i Galaxy's Edge militarny thriller s-f, którego nie będziesz w stanie odłożyć, i oficjalny początek przebojowej serii Ruiny Galaktyki.

Informacje dodatkowe o Ruiny Ziemi:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2023-02-20
Tłumaczenie: Walenciak Tomasz

Kup książkę Ruiny Ziemi

Ruiny Ziemi - opinie o książce

Opis bardzo mnie zaciekawił ale niestety historia mnie nie porwała.
Choć szczerze powiedziawszy nie dałam rady doczytać nawet do połowy.

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung