reklama

Rodzynki studenckie, czyli co się wykłada na wykładach

Tu nie ma myślenia. Tu się studiuje!

"Wykład to przenoszenie wiadomości z notatek wykładowcy do notatek ucznia - z pominięciem mózgów ich obu"
Pokolenia uczniów

To książka cenna niczym harwardzki indeks. Zmieniająca postrzeganie tak, jak grafik zajęć zmienia plany na wieczór. A jej wartość na kształt wagi dziennika lekcyjnego jest bardzo znacząca. To pozycja obowiązkowa w każdym plecaku, torebce, na każdym biurku, a nawet we wszystkich dziekanatach i sekretariatach świata. Lektura dedykowana studentom, uczniom, nauczycielom, wykładowcom i tym, którzy z łezką w oku wspominają chwile nieskrępowanej radości podczas własnej nauki.

Antologia złotych, srebrnych i platynowych myśli wykładowców największych i najzabawniejszych polskich uczelni, zebranych podczas ćwiczeń, laborek, wykładów, egzaminów czy... korzystania z pomieszczeń użytku publicznego.

Uwaga! Czytanie tekstów zamieszczonych w książce grozi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu i zarażaniem otoczenia ogólną wesołością. Przekonaj się, że "studencka jajecznica" to nie tylko "otwarcie lodówki, podrapanie jajek, zamknięcie lodówki". Studencka jajecznica to wszystko to, co dzieje się w naszych klasach, naszych grupach, na naszych uczelniach i co wyzwala w Tobie dziki rechot.

W myśl zasady: 3xZ, czyli Zakuć Zaliczyć Zażartować

Informacje dodatkowe o Rodzynki studenckie, czyli co się wykłada na wykładach:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2008-11-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Rodzynki studenckie, czyli co się wykłada na wykładach

Rodzynki studenckie, czyli co się wykłada na wykładach - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung