Psychometryczny monitoring działań wychowawczych. Poradnik dla wychowawców

Książka - poradnik dla wychowawców jest próbą graficznego przedstawienia pewnych istotnych elementów osobowości powiązanych ze sobą pod względem wpływu na rozwój zachowania asertywnego. Pokazuje, jak można wykorzystać matematykę, a zwłaszcza geometrię wykreślną, do zobrazowania niemierzalnych wielkości, takich jak agresja, asertywność i uległość, które po ,,obróbce" będą podlegać prawom nauk ścisłych. Niniejsza publikacja może się zatem okazać bardzo przydatna dla nauczycieli-wychowawców, którzy studiowali na kierunkach przyrodniczych i przyzwyczajeni są do określenia problemu za pomocą liczb i wykresów...

Informacje dodatkowe o Psychometryczny monitoring działań wychowawczych. Poradnik dla wychowawców:

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2024-07-24
Kategoria: Poradniki

Tagi: Społeczne aspekty niepełnosprawności Autyzm i zespół Aspergera Materiały dydaktyczne dla nauczyciela Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Materiały edukacyjne For people with learning / communication difficulties

Kup książkę Psychometryczny monitoring działań wychowawczych. Poradnik dla wychowawców

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung