reklama

Przewodnik po życiu. Jak spełnić swoje marzenia

Po co się czaić?

Świat wstrząśnięty, niezmieszany Wirujące pokłady pozytywnych uczuć Wykonane zadania, niekoniecznie wyborcze

Myślisz, że Twoim życiem rządzi przypadek? Zachodzisz w głowę, czy dałoby się wreszcie zacząć je kontrolować? Czy masz szansę wyznaczyć własną drogę? Osiągnięcie tego celu jest w zasięgu ręki, a kluczem do sukcesu są... uczucia. Wszystkie pozytywne i negatywne wrażenia, jakie na co dzień nam towarzyszą -- smutki, żale i radości -- kształtują nasz los i naszą przyszłość.

Pora odbyć ekscytującą podróż w głąb siebie. Odkryj czuwające nad Tobą prawo przyciągania, które pozwala, by marzenia spełniły się dzięki Twojej własnej woli. Osiągnij w życiu, co tylko chcesz, ucząc się rozumieć uczucia, które są częścią tych pragnień. Zamiast kombinować, zastanawiać się i analizować, co w planach poszło nie tak, daj się uwieść magii emocji towarzyszących każdej przeżywanej chwili.

Dzień, który zmieni całe Twoje życie, może być dniem dzisiejszym, a zatem:

uwolnij się od emocjonalnych obciążeń, przełam bariery pragnień, wyzwól swój naturalny entuzjazm, przygotuj plan nowego życia, przyzwyczajaj się do stałego dobrego samopoczucia.

Zasługujesz na to!

Informacje dodatkowe o Przewodnik po życiu. Jak spełnić swoje marzenia:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2007-12-13
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Przewodnik po życiu. Jak spełnić swoje marzenia

Przewodnik po życiu. Jak spełnić swoje marzenia - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung