POŻEGNANIE PIERWSZEJ MIŁOŚCI: 1

Aoki podkochuje się w Hashimoto – koleżance z klasy. Niestety jego nadzieje zostają rozwiane, gdy pożycza od dziewczyny gumkę i znajduje na niej imię innego chłopaka! Hashimoto darzy uczuciem Idę, który chodzi z nimi do tej samej klasy. Co gorsza, Ida zauważył gumkę ze swoim imieniem i teraz myśli, że Aoki się w nim podkochuje!

Oto historia o tym, jak jedno małe nieporozumienie powoduje falę wydarzeń!

TROCHĘ GŁUPIA HISTORIA O MIŁOŚCI LICEALISTÓW DAJĄCYCH Z SIEBIE WSZYSTKO.

Informacje dodatkowe o POŻEGNANIE PIERWSZEJ MIŁOŚCI: 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-05-13, Ocena: 4, Przeczytałem,

MIŁOŚĆ BYWA SKOMPLIKOWANA

Kolejna nowość od Waneko to jeszcze jedna w ofercie wydawnictwa komedia romantyczna z licealistami w roli głównej. Jeśli lubicie takie klimaty i humorystyczne historie pełne pomyłek, to rzecz dla Was. A reklamujące ją hasło ,,TROCHĘ GŁUPIA HISTORIA O MIŁOŚCI LICEALISTÓW DAJĄCYCH Z SIEBIE WSZYSTKO" bardzo dobrze wszystko oddaje.

Miłość bywa skomplikowana. Aoki kocha Hashimoto. A jak kocha, to i ma pewne nadzieje, że jednak uda mu się być z dziewczyną. Aż tu pewnego dnia pożycza od niej gumkę, a na niej widzi... imię innego chłopaka, Idy, z którym oboje chodzą do klasy! Już to by wystarczyło, ale nie, los ma inne plany. Bo oto Ida widzi gumkę u Aokiego i dochodzi do wniosku, że chłopak... tak, podkochuje się w nim!

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung