Poniżenie

Tom 1 cyklu The Kane Trilogy

Osiemnastoletnia Tatum O’Shea jest naiwną, nieśmiałą, niezbyt zamożną dziewczyną. Dwudziestotrzyletni Jameson Kane to inteligentny i bogaty uwodziciel. Przeżywają wspólnie jedną noc, jedną falę namiętności. Był to jeden błąd, po którym Tate musi odnaleźć się w rzeczywistości bez rodziny, pieniędzy oraz Jamesona.

Siedem lat później Jameson ponownie pojawia się w jej życiu. Tate, w której żyłach nie płynie już ani kropla naiwności czy nieśmiałości, jest w końcu gotowa na tę relację. Jameson również się zmienił: ku uciesze młodej kobiety stał się wulgarny, a jego cięty język mógłby z łatwością przeciąć ją na pół. Tatum pragnie się zabawić i udowodnić, że nie jest tą samą kobietą, którą niegdyś uwiódł. Bohaterowie rozpoczynają grę pełną coraz bardziej wyrachowanych posunięć.

Jednak granica pomiędzy grą a rzeczywistością zaczyna się rozmywać. Tate uzmysławia sobie, że pseudonim Jamesona, Demon, nie jest przypadkowy. Czy uda się jej wygrać, zanim komuś stanie się krzywda? Czy może Jameson pokona Tate i raz na zawsze pozbawi ją wszelkich uczuć?

Informacje dodatkowe o Poniżenie:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Degradation
Tłumaczenie: Agata Rybka

Kup książkę Poniżenie

Poniżenie - opinie o książce

Avatar użytkownika - patrycjadyrda
patrycjadyrda
Przeczytane:2019-05-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2019,

Jedno jest pewne, Anastasia i Christian to nic w porównaniu z Tatum i Jamesonem. To z pewnością nie jest książka dla grzecznych dziewczynek. Mnóstwo w niej seksu, brutalności, wulgaryzmów. Mimo to jest ciekawa i z pewnością sięgnę po kolejne części.

Avatar użytkownika - zaczytana_opisan
zaczytana_opisan
Przeczytane:2019-01-03, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Książka, która była dla mnie czymś zupełnie nowym. Nie czytałam wcześniej lektury, w której było aż tyle brutalności, gniewu, seksu. W pewnym sensie była to jakaś świeżość, jednak nie do końca umiałam wczuć się w zachowanie bohaterów. Dwójki osób, którzy mają strasznie silne charaktery i żadne nie chce odpuścić drugiemu. Dążenie do wygranej, w tej chorej grze, którą sobie wymyślili nie może być niczym dobrym. Kiedy człowiek za bardzo chce coś udowodnić może się w tym dogłębnie zatracić i za późno będzie na odnalezienie w tym wszystkim siebie.

"Poniżenie" dostarcza wielu przeróżnych emocji. Zaczynając od ekscytacji, po niedowierzenie, a kończąc na przerażeniu. Jednak mimo całej tej mrocznej otoczki ma w sobie coś co przyciąga.

Avatar użytkownika - tygrysica
tygrysica