Peppa Pig. Książeczki z półeczki. Wielka podróż pociągiem

Tata świnka to znany specjalista od betonu. Został poproszony o sprawdzenie jakości tego materiału w innym kraju i w delegację zabiera całą rodzinę. Czy daleka podróż pociągiem spodoba się Peppie i George'owi?

Informacje dodatkowe o Peppa Pig. Książeczki z półeczki. Wielka podróż pociągiem:

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Data wydania: 2022 (data przybliżona)

Kup książkę Peppa Pig. Książeczki z półeczki. Wielka podróż pociągiem

Peppa Pig. Książeczki z półeczki. Wielka podróż pociągiem - opinie o książce

Dawno nie było nic o Śwince Peppie ;)🐽 Dlatego dziś, przyszła kolej na krótką opinię kolejnej części. Jakie przygody miała Peppa? Dokąd się udała? Zapraszam do zapoznania się z krótką opinią.

W tej części, Peppa wraz z Georgem i rodzicami wybiera się na wycieczkę pociągiem do innego kraju. Cała podróż trwa bardzo długo, ponieważ tata Świnka jest uznanym specjalistą od betonu. Ma on za granicą ocenić, czy beton nadaje się do użytku oraz jak bardzo jest trwały. Dzieci są ogromnie podekscytowane tą wycieczką. Przede wszystkim jednak są zachwycone tym, że w pociągu znajdują się łóżka. Będą mogły na nich spać, tak jak u siebie w domu. Z racji tego, że jest to nowoczesny pociąg, zawiera on wiele udogodnień, którymi dzieci są oczarowane. Co czeka na nich po przyjeździe na miejsce? Czy tacie Śwince uda się wykonać powierzone zadanie? Odpowiedzi poznacie, jak tę historyjkę sami przeczytacie ;)

Jak zwykle, kolejna historia która bardzo podobała się mojej córce. Dzieci dzięki tej lekturze, mogą przekonać się, jak wygląda podróż pociągiem dalekobieżnym. Mogą zobaczyć, że w pociągu również można spać, zjeść a także się wykąpać zupełnie jak w domu.

Mam jedno zastrzeżenie do tej książeczki. Mianowicie, brakuje mi jeszcze jednej strony, która kończyłaby się dojazdem do domu i podsumowaniem całej podróży. Tego mi zabrakło, dlatego też ocena będzie niższa. Jeśli lubicie przygody Peppy, to być może ta część się Wam spodoba. Ja że swojej strony przyznaję 7 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/ 10 punktów. 😃

[Książka podchodzi z mojego prywatnego księgozbioru]

Siódma córka króla Honoriusza
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Siódma córka króla Honoriusza

Bajka o córce króla Honoriusza, która w wyniku działania złego losu trafiła do pustej chatki w lesie....

Polska 100 lat. Eseje
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Polska 100 lat. Eseje

W związku ze zbliżającą się setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości Wydawnictwo BOSZ podjęło obywatelską inicjatywę uczczenia tej wyjątkowej...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun