reklama

Operacja Tygrys

"Operacja Tygrys" wpisuje się w nurt powieści szczególnie lubianych przez mężczyzn, bo zawierających sensację, zbrodnię i intrygę. Oczywiście nie może też zabraknąć męskiej przyjaźni i pięknej kobiety.

W apartamencie prezydenckim odbywa się tajna narada. Przewodniczy jej komisarz Wiśniewski, który jest główną postacią powieści. To on dokona wyboru i zgromadzi wokół siebie najlepszych ludzi mogących pomóc mu w namierzeniu trzech groźnych przestępców, czyli grupy WGL. Walczyć z nią będą Rudy, Mazur i Żbik. Czy ich działania zakończą się sukcesem? Jak na ich losy wpłynie akcja na stacji metra Politechnika?

Autor przenosi nas w czasy niedawnych przemian ustrojowych. Mamy więc często zacinające się komórki, bazarowych handlarzy, ale i walki gladiatorów odbywające się... na Torwarze. A wszystko to opisane jest dynamicznie, bez zawieszania tempa.

Rafał Czajkowski - z wykształcenia jestem ekonomistą, mam żonę i dwoje dzieci. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą.

Książkę napisałem w 1996 r., zaraz po wyjściu z wojska. Chciałem, żeby bliscy po części mieli wiedzę, jak tam jest, a raczej było. Niektóre wydarzenia pochodzą z opowieści kolegów. Rękopis przeleżał w szufladzie 18 lat, przepisałem go, zmieniłem dane, dopasowałem do czasów współczesnych i postanowiłem wydać.

Informacje dodatkowe o Operacja Tygrys:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2019-04-30

Tagi: bóg Literatura kryminalna i detektywistyczna

Kup książkę Operacja Tygrys

Operacja Tygrys - opinie o książce