Nowe, rozszerzone i uzupełnione wydanie kultowego poradnika!

Ataki magiczne, niechciane zaklęcia i klątwy mogą dotyczyć każdego. Aby uchronić się przed ich negatywnymi skutkami, potrzeba wiedzy na temat zbliżającego się zagrożenia, a także umiejętności odwracania zaklęć i obrony przed tymi, które już zostały rzucone. Znawca magii i jej wieloletni praktyk Jason Miller w swojej kultowej książce, wydanej w Polsce po raz pierwszy jako Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków (2013), uzbraja czytelników w wiedzę i umiejętności niezbędne do tworzenia magicznych systemów wczesnego ostrzegania, amuletów i talizmanów, stanowiących niewidzialną tarczę ochronną.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozpoznać objawy ataku, jak skorzystać z magicznego systemu alarmowania o zagrożeniu, zanim klątwa przybierze na sile, oraz jak ochronić nie tylko siebie, ale i najbliższe otoczenie - ta książka jest właśnie dla ciebie.

Nie dopuść do sytuacji, w której możesz nieświadomie stać się celem zaklęcia lub klątwy. Dzięki poradom Millera wyeliminujesz wszelkie negatywne oddziaływania ze swojego życia oraz zyskasz świadomość ich siły i pochodzenia. Opisane w książce techniki posłużą każdemu, bez względu na praktykowaną dziedzinę magii.

Informacje dodatkowe o Odwracanie klątw i uroków. Magia ochronna. Protection & Reversal Magick: A Witch:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-04-10
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 9788383219240
Tytuł oryginału: Protection & Reversal Magick: A Witch

Kup książkę Odwracanie klątw i uroków. Magia ochronna. Protection & Reversal Magick: A Witch

Odwracanie klątw i uroków. Magia ochronna. Protection & Reversal Magick: A Witch - opinie o książce

Avatar użytkownika - niezdarusia
niezdarusia
Przeczytane:2024-04-27, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Odwracanie klątw i uroków" to, jak sama nazwa wskazuje, poradnik dotyczący klątw i uroków, a także ochrony przed nimi.

Dzięki tej książce dowiemy się o amuletach, talizmanach i innych systemach wczesnego ostrzegania przed klątwami ale również dowiemy się jak rozpoznać objawy ataku. Autor dzieli je na trzy grupy: objawy zewnętrzne, mentalne i fizyczne.

Znajdziemy w tym tytule wiele informacji, ale również obrzędów i rytuałów dokładnie opisanych.

Książka składa się z kilku rozdziałów oraz dodatków. Przeczytamy w niej m.in. o rozpoznawaniu ataku, ochronie osobistej, ochronie domu, egzorcyzmach, o duchach opiekuńczych, czarach odwracających czy o uzdrawianiu i regeneracji.

Jeśli interesuje Was taka tematyka, praktykujecie i wierzycie w to, myślę, że ta pozycja będzie dla was przydatna jako źródło wiedzy.

Mnie bardzo się podobała. Chociaż ja raczej skupiam się na innym aspekcie. Bardzo ciekawi mnie ludowość i wierzenia, a także język. Te wszystkie zaklęcia wykorzystują przecież język i za jego pomocą chcą wpłynąć na rzeczywistość.

Ten tytuł mnie nie zawiódł. Znalazłam tutaj interesujące mnie aspekty. Ponadto autor łączy tutaj różne praktyki kulturowe, z różnych stron świata co daje fajne porównanie wierzeń różnych ludów.

Jeśli podobnie jak ja lubicie taką tematykę, sądzę, że was również zaciekawi ten tytuł. To możliwość spojrzenia na pewne sprawy z innej perspektywy.

Powrót matki
Danuta Awolusi ;