Prawdziwe czary. Podręcznik magicznego rzemiosła

,,Jeżeli chcesz, żeby twoje zaklęcia przynosiły autentyczne, dostrzegalne rezultaty i jesteś gotów nad tym pracować, mogę ci zdecydowanie polecić tę książkę. Ta pozycja całkowicie odmieniła moje podejście do składania ofiar duchom i bóstwom".

- Mat Auryn, autor książki"Moc czarownicy"

"Prawdziwe czary" to książka, dzięki której wywołasz i wprowadzisz zmiany zarówno w świecie zewnętrznym, jak i wewnętrznym. W tym podręczniku poświęconym magii praktycznej znajdziesz inspirujące wskazówki, które sprawią, że twoje rzemiosło zyska nową jakość. Pierwsza część zawiera opis cech, koncepcji i ćwiczeń niezbędnych do praktykowania czarostwa, w drugiej poznasz skuteczne strategie pozwalające rozwiązywać z pomocą magii niemal wszystkie rodzaje trudnych sytuacji, jakie cię spotykają.

Jason Miller opisuje potężne techniki, które pomogą ci:

łączyć działania przyziemne z magicznymi w celu zapewnienia sobie sukcesu; podejść do problemów i radzić sobie z nimi na wiele sposobów, nie tylko poprzez rzucanie zaklęć; ocenić, czy podjęte przez ciebie kroki przynoszą efekty, a jeżeli nie - jak to naprawić; wywierać wpływ na umysły innych osób; najskuteczniej działać w czyimś imieniu.

To podręcznik prawdziwej magii, wywołującej prawdziwe zmiany w prawdziwym świecie.

Książka wcześniej była wydana pod tytułem "The Sorcerer's Secrets" - ta edycja uzupełniona jest o nowy wstęp i uaktualnienia poszczególnych rozdziałów.

Informacje dodatkowe o Prawdziwe czary. Podręcznik magicznego rzemiosła:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-06-19
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Real Sorcery: Strategies for Powerful Magick

Tagi: magia zaklęcia i alchemia

Kup książkę Prawdziwe czary. Podręcznik magicznego rzemiosła

Jason Miller0
Okładka ksiązki - Odwracanie klątw i uroków. Magia ochronna. Protection & Reversal Magick: A Witch

Nowe, rozszerzone i uzupełnione wydanie kultowego poradnika! Ataki magiczne, niechciane zaklęcia i klątwy mogą dotyczyć każdego. Aby uchronić się przed...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;