Odważni wygrywają. Lekcje życia i przywództwa od członków sił specjalnych SAS

Jesteśmy śmiali, zwyciężamy

Brytyjskich żołnierzy sił specjalnych SAS uważa się za najlepszych z najlepszych. Elitarna jednostka szczyci się niezrównaną reputacją, którą zawdzięcza wszechstronności swoich żołnierzy, potrafiących nie tylko świetnie walczyć, ale także dopasować się do każdej sytuacji i wtopić się w tło jak kameleon.

Komandosi hartują się oraz udoskonalają w najbardziej wymagających środowiskach, ale wiele z ich technik można z powodzeniem przenieść do codziennego życia. W Odważni wygrywają znajdziecie opisy sytuacji, z którymi styka się każdy z nas, i propozycje rozwiązań taktycznych zainspirowanych szkoleniami i doświadczeniami bitewnymi SAS.

Czterej autorzy: snajper, uczestnik morskich operacji antyterrorystycznych, ekspert od materiałów wybuchowych, uczestnik misji na Bałkanach i Afganistanie - gwiazdy programu SAS. Odważni wygrywają - pokazują, jak umiejętność radzenia sobie z ekstremalnymi wyzwaniami można zastosować w każdym środowisku. Ich porady dotyczące między innymi negocjacji, zarządzania ludźmi, motywacji i wytrwałości zwiększą waszą skuteczność w zarządzeniu zespołem, przy zakupie domu, podczas rozmowy o pracę, pomogą wam też poradzić sobie z odrzuceniem.

Informacje dodatkowe o Odważni wygrywają. Lekcje życia i przywództwa od członków sił specjalnych SAS:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2020-08-26
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: SAS. Who Dares Wins

Tagi: Podejmowanie dezycji w zarządzaniu bóg

Kup książkę Odważni wygrywają. Lekcje życia i przywództwa od członków sił specjalnych SAS

Odważni wygrywają. Lekcje życia i przywództwa od członków sił specjalnych SAS - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung