Odrodzenie, tom 8: Zostań jeszcze przez chwilę

Ostatni tom docenionej przez krytyków mieszanki horroru, kryminału i sensacji. Istnienie odrodzonych ma coraz większy wpływ na otaczający bohaterów świat. Em musi zdecydować się na nieoczywiste sojusze, żeby powstrzymać społeczny rozpad i zapobiec zbliżającej się wojnie domowej.

Informacje dodatkowe o Odrodzenie, tom 8: Zostań jeszcze przez chwilę:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-06-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

KONIEC ODRODZONYCH?

Kolejna świetna komiksowa seria dobiega właśnie końca. „Odrodzenie”, które było z nami niemal od początku istnienia Non Stop Comics, dotarło właśnie do momentu, kiedy musimy pożegnać się z tym znakomitym tytułem. Zabawa do tej pory była świetna i klimatyczna i taki też jest finał całej opowieści. Czy ostateczny? Czy rozstrzygający? To już musicie odkryć sami, ale naprawdę warto jest to zrobić.

Wydarzenia w mieście nabierają tempa. Sytuacja jest nie tylko coraz bardziej napięta, ale i z każdą chwilą staje się bardziej niebezpieczna. Już tylko jedna iskra dzieli mieszkańców od wybuchu wojny domowej, której stara się zapobiec Em, jednak nie będzie to łatwe. By utrzymać lokalne społeczeństwo przed całkowitym rozpadem, będzie musiała zdecydować się na niejedno poświęcenie i zawarcie sojuszy, o których nawet by nie pomyślała. Jak skończy się to wszystko? Czy dowiemy się jak i dlaczego Odrodzeni powrócili? Czy odkryjemy prawdę o tym, co dzieje się w mieście? I przede wszystkim czy dowiemy się, jaki to wszystko ma cel?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/05/odrodzenie-8-zostan-jeszcze-przez.html

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung