Odmiana przez przypadki

Odmiana przez przypadki to zbiór 6 fantastycznych opowiadań! Mateusz żywych trupów Zmarli wracają do życia, upominają się o swoje prawa i stają się najbardziej uprzywilejowaną grupą obywateli. Jak długo ludzie będą znosić ulgowe traktowanie żywych trupów? Odmiana przez przypadki Zaczęło się od niezdarnego podrywu, a skończyło na trudnym wyborze: czy warto zmieniać własną młodość, ryzykując utratę wszystkiego, co osiągnęło się w dorosłym życiu? Weekend z wżurkami Świat oszalał na punkcie wżurek – kosmicznych robaczków, działających na ludzi jak narkotyk. Jak zdobyć dziewczynę, która przez uzależnienie całkowicie straciła zainteresowanie mężczyznami? Baśka Baśka to tajemnicza kobieta. Podobno jest w Mensie. Podobno jest czymś w rodzaju szpiega. Podobno jest niedostępna. Maurycy przekona się, że pewnych tajemnic nie powinno się zgłębiać. Skrobacz Dwaj wrogowie z dzieciństwa muszą odsunąć na bok stare urazy, jeśli chcą się dowiedzieć, jaka tajemnicza istota dręczy jednego z nich. Galaktyczne mrówki Reporter, któremu grozi zwolnienie z uwagi na absolutny brak sukcesów, zwraca się o pomoc do siły wyższej. Czy druga szansa jest odpowiedzią na modły, podstępem, czy zbiegiem okoliczności?

Informacje dodatkowe o Odmiana przez przypadki:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2012-11-15
ISBN: 978-83-7722-469-4

Kup książkę Odmiana przez przypadki

Odmiana przez przypadki - opinie o książce

Avatar użytkownika - slpablos
slpablos
Przeczytane:2013-07-02, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2013, Mam,
Nieszablonowy humor, ciekawe zagadnienia i przemyślenia w sześciu opowiadaniach dają iście wybuchową mieszankę. Porywająca lektura.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski