Niech posypie się futro! Dziwnobór. Tom 2

Wybierz się w kolejną niezapomnianą podróż do Dziwnoboru! Drugi tom przezabawnych przygód mieszkańców najdziwniejszego lasu na świecie rozbawi was do łez.

,,Dziwnobór" to najprawdopodobniej jedna z najśmieszniejszych serii, która wpadła wam w ręce. I dzika rozrywka w czystej postaci dla całej rodziny. Jeżeli książki Roalda Dahla, twórczość Davida Walliamsa i duża dawka czarnego humoru są wam bliskie - to będzie prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Sprawdźcie, co wydarzyło się w drugim tomie:

Ted i Nancy - rodzeństwo lisów - zdążyli zadomowić się w Dziwnoborze i pokochać to dziwaczne miejsce i jego mieszkańców. Teraz są jego częścią i kiedy przyjdzie im bronić lasu przed nikczemnym Sebastianem Srebrnym - burmistrzem Błyskolasu - ich reakcja może być tylko jedna. Czas zebrać się na odwagę, zjednoczyć wszystkich mieszkańców i przechytrzyć lisiego burmistrza. Czy im się to uda? Sprawdźcie sami!

,,Dziwnobór. Niech posypie się futro" to arcyzabawna historia dla całej rodziny! Uśmiejecie się do łez dzięki tej pełnej absurdów i czarnego humoru opowieści, która zaskoczy was szalonymi bohaterami i ich przygodami!

Informacje dodatkowe o Niech posypie się futro! Dziwnobór. Tom 2:

Kup książkę Niech posypie się futro! Dziwnobór. Tom 2

Zemsta wrednej kocicy. Dziwnobór. Tom 1
Nadia Shireen0
Okładka ksiązki - Zemsta wrednej kocicy. Dziwnobór. Tom 1

Witajcie w DZIWNOBORZE - najdziwniejszym lesie na świecie! Tutaj nic nie jest takie, jakie powinno być. Spokojna leśna przystań, miłe i sympatyczne zwierzęta...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz