reklama

Nie zadręczaj się drobiazgami, nastolatku

Richard Carlson był wykładowcą i konsultantem w dziedzinie stresu. Napisał kilkanaście książek cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Masz piegi, nosisz okulary, nie znasz hiszpańskiego, zakochałeś się w Dodzie, rodzice cię nie rozumieją, a szkoła... szkoda słów. Same gigantyczne problemy. Ale jest ratunek! Weź do ręki tę książkę. Sympatyczne historyjki sprawią, że to, co Cię dręczy i spędza Ci sen z powiek, może się okazać zwykłym drobiazgiem. Książka Carlsona pomoże każ

Informacje dodatkowe o Nie zadręczaj się drobiazgami, nastolatku:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:

Kup książkę Nie zadręczaj się drobiazgami, nastolatku

Nie zadręczaj się drobiazgami, nastolatku - opinie o książce

Avatar użytkownika - Eliszeba
Eliszeba
Przeczytane:2014-02-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Nie jestem już nastolatką od dobrych kilku lat, ale już pierwsze otwarcie książki Richarda Carlsona przekonało mnie, że jest to poradnik ze wszech miar uniwersalny i mimo że bezpośrednio odniesiony do ludzi młodych, mających naście lat, rady i strategie w nim zawarte doskonale sprawdzają się w każdym wieku. Duża w tym zasługa autora, który pisze językiem prostym, ale wcale nie uproszczonym, co ma olbrzymie znaczenie również w przypadku nastolatków. Mogą być pewni, że autor traktuje ich poważnie i nie prawi pustych banałów. Książka zawiera 100 strategi, prostych i praktycznych rad, jak korygować swoje podejście do codziennych zdarzeń, innych ludzi oraz swojej osoby. Wszystkie mają przede wszystkim uświadamiać, że jesteśmy w znacznym stopniu w stanie kontrolować swoje reakcje i samopoczucie. Podążając za kolejnymi rozdziałami nie czuje się natłoku dobrych rad, wręcz przeciwnie. Uczymy się, jak krok po kroczku czynić nasze życie lepszym, przyjemniejszym. Moim najbliższym celem jest zdobycie poradników tegoż autora skierowanych do dorosłych. Myślę, że warto mieć pod ręką jego książki, bo wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych z tego gatunku. Jego styl jest bardzo przyjemny, historyjki z życia bardzo ciekawe i świetnie obrazujące prawdy życiowe. W niezwykle prawdziwy i głęboko dotykający sposób uczy nas miłości do siebie i życia pokazując konkretne ćwiczenia i metody. Odsłania nam klapki z oczu, które często nie pozwalają nam dostrzec negatywnych przyzwyczajeń i zachowań, które praktykujemy sami siebie krzywdząc. Polecam gorąco każdemu rodzicowi, który chciałby zrobić fantastyczny prezent swojemu nastoletniemu dziecku.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski