Nie do wiary!

Chińskie przysłowie ostrzega, by uważać o czym się marzy, bo marzenia mogą się spełnić. Eufrozyna Maliniak, dla przyjaciół Zoey, wrażliwa nauczycielka po trzydziestce, nie ma szczęścia w miłości. W przeszłości zraniona, nie potrafi zaufać, choć wciąż skrycie marzy o księciu z bajki. Za namową przyjaciółki Alicji w sylwestrową noc wykrzykuje światu swoje największe marzenie. Od tej chwili w życiu Zoey zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na jej drodze jeden po drugim pojawiają się mężczyźni ze snów… Pytanie, czy są to tylko dobre sny? Czy marzenie Zoey się spełni? Czy uwolni się od przeszłości i pozwoli samej sobie zakochać się bez pamięci? Skrząca się humorem, pełna barwnych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o poszukiwaniu szczęścia. Nie do wiary, jak życie potrafi zaskakiwać, szczególnie w miłości!

Informacje dodatkowe o Nie do wiary!:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2016-06-15

Kup książkę Nie do wiary!

Nie do wiary! - opinie o książce

Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2016-11-10, Ocena: 6, Przeczytałam,
Bardz ciepła historia Eufrozyny Maliniak i jej perypetii miłosnych. Zabawna, lekka i jakże orginalna główna bohaterka. Ogromnie miło czytało mi się tą powieść, polecam :)
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski